ebook Duszący zapach bzu - audiobook
4.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 51)

Duszący zapach bzu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.60
Audiobook - najniższa cena: 21.59
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
30.64 złpremium: 19.77 zł Lub 19.77 zł
32.95 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.36 zł Lub 23.72 zł
32.95 zł
32.95 zł
21.59 zł
32.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. 

Fabian i Lilka próbują zbudować swój związek na kruchym fundamencie zaufania. Miłość, której się nie spodziewali, stawia przed nimi nowe wyzwania i problemy. Związek dwojga ludzi niełatwo zacząć z bagażem niepowodzeń i traumatycznych doświadczeń. Zbliżające się lato i ciepłe dni dają początek wielkim pragnieniom, które w nich drzemią. 

Cały wachlarz emocji nawiedza prawnuki „szalonej wiedźmy z Ogrodowej”. Klaudia Leszczyńska po powrocie do Czarnowa przeżywa na nowo pokusy, które do niedawna były tylko wspomnieniem. Dla Rajmunda nie ma w życiu nic ważniejszego niż jego dzieci, ich dobro i zapewnienie im bezpieczeństwa. Duszący zapach bzów rosnących niegdyś za spichlerzem przy dworku przypomina o zagadkowej śmierci dziewczynki, którą lata temu pochowano w rodzinnej mogile. 

W tle dziadek Janek snuje opowieści o prababce Rozalii, która w oczach syna była zupełnie inna niż plotki głoszone o niej w okolicy. Jej prawnuki starają się odkryć, dlaczego tak bardzo kochała miejsce, w którym ją skrzywdzono...

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Agnieszki Krzysztoń.

Duszący zapach bzu - audiobook od Ewelina Maria Mantycka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć