ebook Do Lolelaj. Gejowska utopia - audiobook
2.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 64)

Do Lolelaj. Gejowska utopia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.93
Audiobook - najniższa cena: 21.57
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
32.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
32.90 zł
21.57 zł
32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mateusz, znudzony jałowym życiem intelektualisty dziennikarz, rzuca się w wir rozpusty. Gdy trafia do Lolelaj, legendarnego warszawskiego klubu gejowskiego, odnajduje w nim swój prawdziwy dom. 

Pełna ironii i humoru powieść Bartosza Żurawieckiego to list miłosny do miejsca, gdzie w półmroku darkroomu zwyczajni geje stają się bogami, a każde, nawet najbardziej błahe wydarzenie – materiałem na anegdotę.

Czyż te nasze ploteczki, świńskie rozmówki, przelotne uniesienia, rutynowe seksy, pijackie zrywy, zaraźliwe depresje nie zasługują na to, by zostać spisane? Czy tylko heteropierdoły są tego godne? Czy dalej mamy dusić w sobie swoje małe dramaty i oddawać cześć Wielkim Narracjom, które przyniosły nam tyle cierpienia? Poza tym, kto powiedział, że w Lolelaj nie może się zdarzyć wielka miłość?

„Bardzo nieprzyzwoita książka! A przez to - również przez to - ogromnie zabawna i nostalgiczna. Śmiałem się, rozmyślając o przemijaniu.” - Piotr Kofta

„Wejdźcie do Lolelaj Bartka Żurawieckiego. To także mój świat.” - Maciej Nowak

„Książka lekka, dygresyjna, której żywiołem jest niespożyte gadanie. A przy tym daleka od skandalizowania i po prostu dowcipna.” - Juliusz Kurkiewicz, „Gazeta Wyborcza”

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Tomasza Bielawca.

Do Lolelaj. Gejowska utopia - audiobook od Bartosz Żurawiecki możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć