ebook Taki krótki urlop
3.41 / 5.00 (liczba ocen: 34)

Taki krótki urlop
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 24.90
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
24.43 zł
24.90 zł
26.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
24.43 zł
24.83 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejny kryminał z przymrużeniem oka pióra znakomitego duetu pisarskiego. Aleksandra i Joachim, kardiolodzy z Warszawy, przyjeżdżają do Sopotu na spontaniczny, niedługi urlop. Jednak już pierwszego dnia ich pobytu wydarza się coś, co zamienia ich miły, wymarzony wypoczynek, w dramat, by nie powiedzieć – w horror…

POWIEŚĆ NAJPOPULARNIEJSZEGO POLSKIEGO DUETU PISARSKIEGO!

Aleksandra i Joachim, kardiolodzy z Warszawy, najpierw zupełnie przypadkowo stają się świadkami morderstwa, a gdy chcą złapać trochę snu, żeby zastanowić się na trzeźwo i spokojnie nad tym, co widzieli, ktoś wdziera się do ich pokoju i porywa Olkę. Joachimowi udaje się odbić dziewczynę. Obydwoje uciekają furgonetką porywaczy. Niestety fatalny ciąg zdarzeń sprawia, że zostają uznani za płatnych zabójców. Muszą jak najszybciej wybrnąć z tarapatów, w jakie się wplątali…

O e-booku Tak krótki urlop blogerzy napisali: 

Autorzy stworzyli historię, która porywa nie tylko nasze serca, lecz przyprawia je o szybsze bicie. A to za sprawą splotu wydarzeń, w których mafijne porachunki grają pierwsze skrzypce. Muszę przyznać, że to moje pierwsze spotkanie z tym pisarskim duetem. I co ważne bardzo udane spotkanie. - Tomasz Kosik Czyt-NIK

Taki krótki urlop od Jacek Skowroński, Maria Ulatowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie planowałem jeszcze, gdzie spędzę urlop w tym roku. Jednak ostatnio wybrałem się do Sopotu. A to za sprawą najnowszej książki Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego. Taki krótki urlop jest zaproszeniem do Trójmiasta.

To właśnie tutaj Aleksandra i Joachim, kardiolodzy z Warszawy postanowili spędzić swój urlop. I choć każdego dnia zajmują się sercami, to ich serca zabiją szybciej. A to za sprawą wydarzeń, które będą ich udziałem. Splot zdarzeń sprawi, że ich urlop nie będzie wypoczynkiem, lecz dramatem, a wręcz horrorem.

Taki krótki urlop to doskonała mieszanka powieści obyczajowej z domieszką kryminału, a nawet mafijnych porachunków. Aleksandra i Joachim podczas wieczornego spaceru staja się świadkami morderstwa. Chcąc zebrać myśli, postanawiają odespać wrażenia, by następnego dnia podjąć racjonalne kroki. Jednak ktoś ubiegł ich plany, uprowadzając Aleksandrę z ich pokoju. Joachim musi stanąć na wysokości zadania i odbić kobietę z rąk porywaczy.

Muszę przyznać, że taka mieszanka wydarzeń nie pozwala na chwilę oderwania od lektury, ponieważ historia sprawia, że wsiąkamy w nią niczym woda w gąbkę. A cała akcja płynnie przechodzi do kolejnych wątków, które sprawiają, że książkę czyta się z wypiekami na twarzy. Czy Aleksandra i Joachim zdołają wybrnąć z tarapatów, w które wpadli? Czy Joachim stanie na wysokości zadania, i zdoła uwolnić Aleksandrę z rąk porywaczy? Czy zdołają zdjąć z siebie łatkę płatnych zabójców? Czy taki krótki urlop będzie tym, o którym będą chcieli zapomnieć?

Pewne jest to, że każdy kto sięgnie po powieść Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego nie zapomni tej lektury. Ciekawa historia, intrygujący sposób jej poprowadzenia oraz akcja sprawiają, że Taki krótki urlop jest książką, którą zapisać można na liście „NIK” – Najlepszych Interesujących Książek.

Autorzy stworzyli historię, która porywa nie tylko nasze serca, lecz przyprawia je o szybsze bicie. A to za sprawą splotu wydarzeń, w których mafijne porachunki grają pierwsze skrzypce. Muszę przyznać, że to moje pierwsze spotkanie z tym pisarskim duetem. I co ważne bardzo udane spotkanie. Liczę zatem na kolejne w nowych historiach tworzonych przez Marię Ulatowską i Jacka Skowrońskiego.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć