ebook Dopóki będziemy kochać
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 22)

Dopóki będziemy kochać
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.10
Audiobook - najniższa cena: 23.00
wciąż za drogo?
18.10 złpremium: 9.05 zł Lub 9.05 zł
25.00 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
32.90 zł
23.03 zł
-6% 23.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

PRZEPIĘKNA HISTORIA O TYM, ŻE PRAWDZIWA MIŁOŚĆ ZAWSZE CIĘ ODNAJDZIE

Anna Czarnecka, piękna dziennikarka, wyjeżdża do włoskiego zamku Miramare. Ta podróż wiele zmieni w jej życiu. W krótkim czasie na swojej drodze spotka kilku interesujących mężczyzn Antoniego, autora poczytnych powieści, Feliksa, architekta z Paryża i tajemniczego Mikołaja. Któremu z nich powinna zaufać? Czy osoby z jej najbliższego otoczenia, redaktor naczelna Barbara Wierszewska, zwana Zołzą, Agata, jej nietuzinkowa przyjaciółka i Mareczek wredny kolega z redakcji, pomogą jej w podjęciu decyzji? I jaką rolę w życiu Anny odegra piękny zamek Miramare?

Dopóki będziemy kochać od Katarzyna Janus możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Katarzyna Janus jest autorką doskonale znaną miłośnikom powieści obyczajowych. Pisarka w każdej książce kreśli porywające miłosne historie, które nie tylko dostarczają nam wiele emocji, ale również dają do myślenia. Nie inaczej jest podczas lektury jej najnowszej powieści Dopóki będziemy kochać.

Poznajemy Annę Czarnecką, dziennikarkę. Pewnego dnia wyjeżdża do włoskiego zamku Miramare. Podróż ta wiele zmieni w jej życiu. Często zastanawiała się czy ma „jeszcze nadzieję na znalezienie odpowiedniego partnera?”. Jak się jednak okazuje, podczas wyjazdu pozna trzech uroczych mężczyzn. Co wyniknie z tej znajomości? Jakie zmiany zajdą w życiu kobiety? Odpowiedzi na te pytania szukałem podczas lektury tej powieści. Otrzymałem również wiele odpowiedzi na inne miłosne pytania, które pojawiały się w mej głowie poznając losy uroczej dziennikarki.

Jak bardzo Antoni namiesza w życiu Anny? Czy znajomość z Feliksem, architektem z Paryża zbuduje miłość między nimi? Czy tajemniczy Mikołaj znajdzie miejsce w sercu Anny? Trzeba przyznać, że bohaterka tej powieści będzie miała prawdziwe miłosne dylematy, a podjęcie decyzji nie będzie łatwe. Czy w miłosnych wyborze kierować będzie się sercem czy rozumem?

Muszę przyznać, że to pytanie jest fundamentalne nie tylko w rozterkach kobiety, lecz dla każdego z nas jest ono kluczowe. Sercem czy rozumiem? Czym kierować się w podejmowaniu miłosnych decyzji. Serce – to emocje, rozum – to trzeźwe spojrzenie na miłość.

Jeśli chcecie dowiedzieć się któremu z mężczyzn zaufa Anna, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą powieść Katarzyny Janus. Czy Anna w podjęciu decyzji będzie mogła liczyć na dobrą radę redaktorki naczelnej Barbary Wierszewskiej? A może jej przyjaciółka pomoże wybrać właściwie? Czy niezbyt przyjazny kolega z redakcji okaże się pomocny w decyzji Anny? Myślę, że niezależnie kogo posłucha, najlepszym doradcą będzie ona sama.

W tej recenzji pojawiło się wiele znaków zapytania. Ale miłosne dylematy opierają się na wielu pytaniach, które należy sobie zadać, by wybrać właściwie. A jeśli chcecie wybrać ciekawą powieść do przeczytania, to zdecydowanie polecić Wam mogę najnowszą powieść Katarzyny Janus.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć