ebook 10 zasad sprzedaży. Jak skutecznie sprzedawać? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

10 zasad sprzedaży. Jak skutecznie sprzedawać? - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.94
Audiobook - najniższa cena: 13.04
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
19.90 zł
13.04 zł
19.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zadaniem handlowca, przedsiębiorcy, osoby zajmującej się sprzedażą jest pozyskiwanie klientów, budowanie relacji, motywowanie się do osiągania niesamowitych rezultatów. Sprzedaż dotyczy każdej osoby, ponieważ codziennie "Sprzedajemy Siebie"

Ten krótki, ale wartościowy poradnik pokaże Ci jak stać się skutecznym "Sprzedawcą".

Arek Klekociuk,praktyk sprzedaży, poświęcił lata pracy, by odkryć, jakie kompetencje, umiejętności prowadzą do rewelacyjnych rezultatów – a teraz podaje skuteczne strategie osiągają świetnych wyników

Z e-booka dowiesz się między innymi, jak:
- budować zdrowe nawyki,
- jak budować relacje międzyludzkie,
- sprzedawać przez telefon,
- sprzedawać bezpośrednio,
- budować markę osobistą,
- skutecznie uczyć się od najwybitniejszych z tego świata,
- występować publicznie,
- zarządzać emocjami.

Arek Klekociuk to praktyk sprzedaży. Jego celem jest, aby każdy w Polsce miał dostęp do praktycznej edukacji biznesowej. Dostarcza wiedzę z zakresu sprzedaży, komunikacji, umiejętności miękkich oraz inspiruję poprzez wywiady z praktykami, ekspertami w swoich dziedzinach.
Od 17 roku życia zajmuje się sprzedażą. W wieku 20 lat został najlepszym sprzedawcą w Polsce w jednej z największych firm komunikacyjnych.
Prowadzi kanał na YouTube, na którym zaprasza praktyków biznesu i pyta ich w jaki sposób osiągają tak spektakularne rezultaty.
Prowadził szkolenia dla największych organizacji zrzeszających młodych liderów oraz studentów w Polsce np. Fundacja Klub Młodych Liderów, NZS – niezależne zrzeszenie studentów SGH.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Arka Klekociuka.

10 zasad sprzedaży. Jak skutecznie sprzedawać? - audiobook od Arek Klekociuk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć