ebook Zawsze będę cię kochać
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 55)

Zawsze będę cię kochać
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.98
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
19.66 zł
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
28.82 zł
29.90 zł
-38% 18.98 zł
25.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Odwiedź ostatni Domek i pozwól sobie na chwilę wzruszenia!

Daria od kilku lat tkwi w związku, w którym nie jest szczęśliwa. Narzeczony mami ją obietnicą ślubu i założenia rodziny, ale zdecydowaną większość czasu poświęca  pracy. Kobieta powoli traci nadzieję, że kiedykolwiek spełni swoje marzenia o byciu żoną i matką. Pewnego dnia podejmuje decyzję, żeby wrócić w rodzinne strony i zająć się przez jakiś czas schorowanym dziadkiem. Wyjazd pozwala jej nabrać dystansu i przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Podczas jednego z samotnych spacerów wpada przypadkiem na dawnego znajomego.
Paweł prowadzi warsztat samochodowy i wiedzie spokojne, małomiasteczkowe życie. Kiedy niespodziewanie spotyka po latach dziewczynę, w której podkochiwał się już w czasach szkolnych, nie może uwierzyć w swoje szczęście i mimowolnie odżywa w nim dawne uczucie.
Niestety, oboje mają problemy – ona martwi się o schorowanego dziadka, a z jego firmy niespodziewanie zaczynają znikać pieniądze. Czy uda im się rozgonić czarne chmury zbierające się nad ich życiem?

„Zawsze będę cię kochał” to poruszająca opowieść o uczuciach silniejszych niż upływ czasu.

O e-booku Zawsze będę cię kochać blogerzy napisali: 

Ta powieść ma cudowny, delikatny i niesamowicie ciepły klimat. Ta książka aż prosi się o to, by zabrać ją w plener i czytać w pierwszych wiosennych promieniach słońca. Otulić się jej słowem, ogrzać nadzieją z niej płynącą. Polecam Wam z całego serca zarówno ten jak i pozostałe tomy serii z domkami. Ja jak zwykle w przypadku książek Agaty Przybyłek – jestem niesamowicie usatysfakcjonowana. - Kocham Cię, moje życie - Monika Lewandowska

Zawsze będę cię kochać od Agata Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W miłości nigdy nie jest za późno na drugą szansę. Daria zawiedziona swoim związkiem z nieustannie pochłoniętym pracą narzeczonym postanawia wrócić w rodzinne strony by zająć się na jakiś czas schorowanym dziadkiem. Podczas jednego ze spacerów przypadkiem wpada na dawnego znajomego. Paweł wiedzie spokojne małomiasteczkowe życie. Ponowne wkroczenie w jego codzienność Darii, budzi w nim dawne uczucia. Czy Daria i Paweł dadzą sobie jednak szansę na miłość?

Nie wiem, czy jest drugą taka kobieca seria, która otulałaby serce tak cudownie i urokliwie jak właśnie Seria z domkami. Jest w tych historiach coś wręcz magicznego. Nie inaczej było również w przypadku ostatniego, dziesiątego już tomu tej serii. Agata Przybyłek po raz kolejny stworzyła lekką, przyjemną i taką zwyczajną historię, która mogłaby przydarzyć się wielu z nas. Ta książka jest prawdziwa, tak jak i jej bohaterowie. Zarówno Daria jak i Paweł od razu wzbudzili moją sympatię. Właściwie od pierwszych stron czułam jakbym ich znała od dawna, jakbym poznawała losy moich bliskich znajomych. Pomimo, że oboje znajdują się na życiowych rozdrożach to jest w nich pewna niezłomność, siła do tego by jeszcze zawalczyć w swoim życiu o coś fajnego a to zawsze sobie w bohaterach mocno cenie.

Do tego ta powieść, tak jak i inne tej autorki ma cudowny, delikatny i niesamowicie ciepły klimat. Ta książka aż prosi się o to, by zabrać ją w plener i czytać w pierwszych wiosennych promieniach słońca. Otulić się jej słowem, ogrzać nadzieją z niej płynącą. Polecam Wam z całego serca zarówno ten jak i pozostałe tomy serii z domkami. Ja jak zwykle w przypadku książek Agaty Przybyłek – jestem niesamowicie usatysfakcjonowana.

Ocena: 5/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć