ebook Kuśnierz
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 350)

Kuśnierz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.21
Audiobook - najniższa cena: 20.21
wciąż za drogo?
22.45 złpremium: 13.47 zł Lub 13.47 zł
20.21 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
36.91 zł
38.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Porywający thriller autora bestsellerowego „Zwierza” i nie mniej wyrafinowanego „Łowcy”. Piotr Kościelny po raz kolejny zabiera nas w ebooku „Kuśnierz” w mroczne zakamarki ludzkiej psychiki, gdzie skrywane są najgorsze lęki i najmroczniejsze sekrety…

Lata 90. XX wieku.

Okolicami Wschowy wstrząsa seria brutalnych zabójstw. Śledczy nadają mordercy pseudonim Kuśnierz. Czas przekształceń ustrojowych w kraju nie sprzyja jednak wyjaśnieniu sprawy, a zwyrodnialec długo pozostaje bezkarny. Podczas obławy na psychopatę giną kolejne osoby. W końcu sprawca zostaje schwytany.

Wiele lat później psychiatrzy są przekonani, że Kuśnierz nie przestanie zabijać, a jedynym rozwiązaniem jest umieszczenie go na stałe w „ośrodku dla bestii”. Przez lata w odosobnieniu morderca popada w coraz większe odmęty szaleństwa. Winą za swoje uwięzienie obarcza żonę i syna. Podczas transportu do Gostynina udaje mu się zbiec. Dlaczego władze ukrywają fakt jego ucieczki?

Czy komisarzowi Markowi Mikulskiemu uda się go powstrzymać, zanim wyrówna rachunek krzywd? A może Kuśnierz zrozumiał swoje błędy i będzie je chciał naprawić? Czy zło jest dziedziczne?

Kuśnierz od Piotr Kościelny możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć