ebook Zemsta
3.32 / 5.00 (liczba ocen: 155)

Zemsta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 26.63
Audiobook - najniższa cena: 30.20
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
32.09 złpremium: 20.70 zł Lub 20.70 zł
26.63 zł Lub 23.97 zł
27.60 zł
31.05 zł Lub 27.95 zł
34.50 zł
26.83 zł
27.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Londyński finansista zmagający się z uzależnieniami odwiedza swojego ojca na farmie węży w Afryce. Czy uda im się naprawić trudne relacje?

Naukowiec, który opracował środek na nieśmiertelność, zamierza skasować swoją pamięć. Czy uda mu się usunąć niebezpieczne wspomnienia, zanim będzie za późno?

Podczas gdy zamożne elity czekają na ewakuację, zwykli obywatele walczą na ulicach o przetrwanie. Tak prezentuje się Ameryka po wyniszczającej pandemii. Czy w tym świecie ktoś przestrzega jeszcze prawa?

Bohaterowie zbioru opowiadań "Zemsta" stają przed niezwykle trudnymi wyborami. Autor z wirtuozerią odmalowuje mroczne wizje przyszłości, w których sprawiedliwość rządzi się swoimi zasadami.

Zemsta od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Chyba najsłabsza z książek Jo Nesbo. Ostatnie opowiadanie, "Wyspa Szczurów", trzyma jeszcze jakiś poziom, ale pozostałe - jakby były innego autora. Sci-fi i postapokalipsa niezbyt udane.

Warto zerknąć