ebook Ja tu jestem szefem
4 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Ja tu jestem szefem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.24
Audiobook - najniższa cena: 27.70
wciąż za drogo?
20.24 zł
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
24.90 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
29.00 zł
24.88 zł
26.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rywalizacja na wysokim szczeblu jest bezwzględna. Chyba że w grę wchodzi namiętność kusząca mocniej niż władza.

Diana nie musi martwić się o pieniądze. Jako przyszywana wnuczka właścicielki przedsiębiorstwa produkującego cydr na co dzień zajmuje się korzystaniem z uroków życia. Niestety, wygląda na to, że wkrótce będzie musiała wydorośleć i skupić się na pracy. Aby zachować prawo do firmy babci, powinna nauczyć się nią zarządzać. A kto przygotuje ją do tego lepiej niż aktualny CEO, ambitny i żądny sukcesu Nataniel? Problem w tym, że ta lekkomyślna dziewczyna i wymagający pracoholik nie przypadli sobie do gustu. Do tego Diana skrywa pewną tajemnicę, której ujawnienie może sprawić, że straci wszystko.

Nataniel nie jest zachwycony tym, że dzięki protekcji rodziny nowa asystentka trafia na stanowisko, do którego nie ma kwalifikacji. Chyba że można do nich zaliczyć bycie niesamowicie irytującą, błyskotliwą i pociągającą jednocześnie. Nataniel nie zamierza ułatwiać niczego Dianie, a wrodzony talent wnuczki królowej imperium alkoholowego do przyciągania tarapatów daje o sobie znać na każdym kroku. Diabelnie przystojny szef nie spodziewa się jednak, że jego leniwa asystentka może mieć asa w rękawie.

Szef może być tylko jeden. A może to szefowa może być tylko jedna? Pewne jest tylko to, że żadne z nich nie chce usunąć się w cień i albo jedno wygra, albo oboje zrobią coś, o co sami by siebie nie podejrzewali.

O e-booku Ja tu jestem szefem blogerzy napisali: 

Wciągnełam się w tę historię, autorka ciekawie poprowadziła wątki i wykreowała bohaterów. Jest to warty uwagi romans biurowy, jest lekko i niewymagająco - tak, jak tego oczekuję od książek w tym gatunku. - Malwina - Zakątek czytelniczy

Ja tu jestem szefem od Ada Tulińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jaka jest Wasza pracą marzeń? Istnieje w ogóle taka?

Dianę "los" stawia w niezbyt komfortowej sytuacji. Do tej pory nie przejmowała się finansami i skupiała się głównie na imprezowaniu. Musi jednak zacząć pracę w firmie babci, która przygotuje ją na jej zarządzanie. Diana nie jest zachwycona ta perspektywa, zwłaszcza, że okazuje się, że ma szefa, a nie sama szefuje. A Nataniel... Cóż, Nataniel jest bardzo kategoryczny i twardo stąpa po ziemi. I dla niego też nie jest to komfortowa sytuacja. Muszą współpracować. Jak im pójdzie? No tego już nie zdradzę.

To jest moje drugie spotkanie z twórczością autorki. Czytałam Kucharza i Ja tu jestem szefem podobało mi się bardziej. O ile w Kucharzu nie czułam chemii między bohaterami, tak tutaj pod tym kątem wszystko było jak należy. Wciągnełam się w tę historię, autorka ciekawie poprowadziła wątki i wykreowała bohaterów. Jest to warty uwagi romans biurowy, jest lekko i niewymagająco - tak, jak tego oczekuję od książek w tym gatunku. Cieszę się, że dałam twórczości autorki drugą szansę, bo naprawdę dobrze się bawiłam, czytając tę książkę i wiem, że sięgnę po kolejne książki, które wyjdą spod jej pióra... A raczej klawiatury

Ocena: 5/6
czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć