ebook REIT-y. Inwestowanie w nieruchomości - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

REIT-y. Inwestowanie w nieruchomości - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 49.90
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
77.00 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
71.61 złpremium: 46.20 zł Lub 46.20 zł
65.45 zł Lub 58.91 zł
77.00 zł
77.00 zł
49.90 zł
64.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pewnie nieraz słyszałeś, że inwestowanie w nieruchomości na wynajem wymaga dużego kapitału początkowego i nakładów czasowych związanych z ich obsługą, nie mówiąc o kłopotach z nierzetelnymi najemcami.

Czy jednak wiesz, że mając na rachunku maklerskim zaledwie 100 zł, możesz stać się współwłaścicielem hali wynajmowanej dla firmy Amazon, powierzchni serwerowej użytkowanej przez Netflixa lub ekskluzywnych apartamentów przeznaczonych na wynajem?

Do tego nie musisz martwić się o wybór odpowiedniej nieruchomości ani kwestie związane z jej zarządzaniem. Tak niski próg wejścia pozwala inwestować również osobom bez większego kapitału i zdolności kredytowej.

Sygnałem, że z Twoją inwestycją wszystko jest w porządku, będzie comiesięczny wpływ na konto pochodzący od najemców nieruchomości, których staniesz się współwłaścicielem bez opuszczania własnego domu.

To właśnie REIT-y (real estate investment trust) powstały z myślą o drobnych inwestorach. Ich największą zaletą i przewagą nad zwykłymi spółkami jest brak podatku dochodowego na poziomie korporacyjnym. Działają bardzo podobnie jak spółki dywidendowe - możesz je nabyć, wykorzystując zwykły rachunek maklerski, a potem cieszyć się comiesięcznym przychodem pasywnym. Oczywiście małe kwoty nie pozwolą Ci osiągnąć wolności finansowej, ale będą w każdym miesiącu zasilały Twój budżet.

W książce w sposób kompleksowy omówiłem działanie REIT-ów. Posługuję się prostymi przykładami i nawiązuję najczęściej do rynku nieruchomości. Ponieważ REIT jest specyficznym rodzajem spółki dywidendowej, dla osób początkujących książka stanie się kompleksowym przewodnikiem w kwestii selekcji zwykłych spółek dywidendowych.

Z książki dowiesz się:

  • co to są REIT-y;
  • jakie są wady i zalety inwestowania w REIT-y;
  • jak selekcjonować REIT-y i spółki dywidendowe;
  • jak stworzyć portfel REIT-ów i spółek dywidendowych;
  • jak generować przychody pasywne i zdobyć wolność finansową, wykorzystując REIT-y i spółki dywidendowe;
  • co to są arystokraci i czempioni dywidendowi;
  • jak w sposób automatyczny kupować większe pakiety akcji, kiedy są tanie;
  • jak obliczyć i optymalizować podatki z rynku giełdowego.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Tomasza Kućmy.

REIT-y. Inwestowanie w nieruchomości - audiobook od Daniel Tokarz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć