ebook Elektrolity - Woda życia. Dlaczego picie soku z kiszonek, z warzyw i owoców oraz szczypta soli, są ważne? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Elektrolity - Woda życia. Dlaczego picie soku z kiszonek, z warzyw i owoców oraz szczypta soli, są ważne? - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 15.67
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
23.90 zł
23.90 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
23.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
15.67 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czym są elektrolity i gdzie w codziennym żywieniu znajdują się? Czym jest roślinny bioenergoterapeuta i ile wspólnego ma z energią i elektrolitami? Gdzie najlepiej ich szukać? Co wspólnego z elektrolitami może mieć woda z zielonego kokosu oraz sok z warzyw i owoców? Dlaczego woda z kiszonek przewodzi pąd i co to oznacza dla naszego organizmu? Na jakiej zasadzie kilka ogórków kiszonych połączonych ze sobą kablem elektrycznym potrafi zaświecić diodę? Co to może oznaczać dla zdrowia naszego ciała?

Dlaczego elektrolity są cenne nie tylko dla sportowców? Komu wolno je stosować a komu nie? W przypadku, jakich dolegliwości powinniśmy sięgać po elektrolity?  Czy mogą pomóc w osłabieniu, wymiotach, nudności, rozwolnieniu oraz w nadpotliwości, w nadciśnieniu i arytmii serca, w palpitacji serca, w cukrzycy, podczas drżenia i drętwienia kończyn, w osłabieniu i senności czy też w uspokojeniu nerwów i poprawieniu nastrojów?   Kto w szczególności powinien je stosować i dlaczego? Jak często i ile elektrolitów stosować?  Na te i wiele innych pytań poszukaj odpowiedzi w tym audiobooku.

Audiobooka wysłuchasz w  interpretacji Renaty Zarzyckiej.

Elektrolity - Woda życia. Dlaczego picie soku z kiszonek, z warzyw i owoców oraz szczypta soli, są ważne? - audiobook od Renata Zarzycka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć