ebook Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 212)

Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.79
Audiobook - najniższa cena: 25.69
wciąż za drogo?
34.40 złpremium: 22.19 zł Lub 22.19 zł
-8% 33.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.79 zł Lub 23.21 zł
25.89 zł Lub 23.30 zł
31.90 zł
25.79 zł
25.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Guru terapii odkrywa, co nas kształtuje, dlaczego to ważne, oraz podpowiada praktyczne sposoby na szczęśliwsze życie.

- Czy wiecie, w jaki sposób wasze dzieciństwo wpływa na wasze postrzeganie siebie i związki z innymi?
- Jak szkoła, bycie ofiarą nękania, oczekiwania związane z płcią, reklamy, a nawet media, z którymi stykacie się na co dzień, oddziałują na wasze samopoczucie?
- Czy chcecie dowiedzieć się, czym tak naprawdę są emocje, skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić, gdy boicie się, że was przytłoczą?

Psycholożka kliniczna Sophie Mort, znana w internecie jako dr Soph, pomoże nam uporządkować trudne emocje i rozprawić się z błędnymi przekonaniami na swój temat. Rzeczowo tłumaczy, skąd biorą się największe problemy współczesnych ludzi – strach przed oceną, odrzuceniem, wikłanie się w toksyczne relacje, sabotowanie własnych działań i dokonań. Wskazuje, co nas hamuje i nie pozwala nam rozłożyć skrzydeł, pomaga rozpoznać szkodliwe schematy zachowania i negatywne nawyki, które nie dają nam ruszyć do przodu, oraz radzi, co możemy zrobić, aby rozwijać nasz potencjał i w pełni cieszyć się życiem.

Dr Soph pozwoli nam dokładnie poznać samych siebie i wyposaży nas w zestaw narzędzi obejmujących sprawdzone techniki terapeutyczne, takie jak:
- ćwiczenie uważności,
- okazywanie współczucia samym sobie,
- walkę z wewnętrznym krytykiem
- metody oddychania i relaksacji, które pozwolą wam żyć pełnią życia.
Jesteśmy bowiem czymś więcej niż tylko sumą swoich doświadczeń.

Rekomendacje e-booka Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu:

„Doktor Soph to terapeutka i najlepsza przyjaciółka, na jaką wszyscy zasługujemy. Świat profesjonalnej pomocy psychologicznej wciąż pozostaje niedostępny dla wielu ludzi, a ta książka jest tak istotna i zmienia­jąca życie, że każdy powinien ją mieć. To niesamowita lektura i dar dla świata” – Scarlett Curtis, autorka bestsellerowej książki Feminists Don't Wear Pink (and Other Lies)

„Sophie zabiera nas w podróż przez życie, aby wyjaśnić, w jaki sposób myślimy, czujemy i się zachowujemy, a następnie pomaga nam zbudować solidną drogę, którą ruszymy naprzód i na której dobrze przeżyjemy resztę życia” – dr Emma Hepburn, autorka książki A Toolkit for Modern Life: 53 Ways to Look After Your Mind

O e-booku Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu blogerzy napisali: 

Książka, która sprawi, że przemyślisz działania, które podejmujesz, emocje, które odczuwasz i sposób, w jaki myślisz. Uspokajająca, kompetentna i życzliwa dr Soph oferuje wsparcie osobom, które w dzisiejszych niespokojnych czasach czują się zagubione. Polecam! - Paulina Kaleta - Reading My Love

Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu od Sophie Mort możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czy chcesz uwierzyć w siebie i swoją zdolność bycia zadowolonym z tego, kim jesteś? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu jest książką, którą musisz przeczytać.

Czy chcesz zrozumieć, jak twoje dzieciństwo wpływa na to, kim jesteś dzisiaj? Jak to wpływa na twoją relację z samym sobą i innymi? W jaki sposób szkoła, zastraszanie, oczekiwania dotyczące płci, a nawet media społecznościowe, z których korzystasz każdego dnia, wpływają na Twoje samopoczucie emocjonalne? Chcesz wiedzieć, czym właściwie są Twoje emocje, skąd się biorą i jak nimi zarządzać, gdy grożą Ci przytłoczenie?

W tym praktycznym i wnikliwym przewodniku dr Soph pomoże Ci zrozumieć, dlaczego wszyscy od czasu do czasu czujemy się niespokojni, zestresowani, niepewni i przygnębieni. Jej trzyetapowa metodologia, wypracowana przez lata doświadczeń we wspieraniu ludzi w dokonywaniu prawdziwych zmian w ich życiu, pomoże Ci zidentyfikować problemy wynikające z przeszłych doświadczeń i bieżących wydarzeń życiowych, spojrzeć na wzorce, złe nawyki i negatywne cykle, które mogą się utrzymywać. utknąłeś, a następnie czerpiesz z ustalonych, sprawdzonych technik terapeutycznych, takich jak uważność, prowadzenie dziennika, współczucie, techniki uziemienia i oddychania oraz techniki relaksacyjne, aby zapewnić zestaw narzędzi do wykorzystania w dowolnym momencie.

Uspokajająca, kompetentna i życzliwa dr Soph oferuje wsparcie osobom, które w dzisiejszych niespokojnych czasach czują się zagubione,.

Książka została oparta na różnych zasadach psychologii i rozwoju osobowości. Czytałeś kiedyś tak wiele książek o psychologii, ale miałeś trudności ze zrozumieniem zasad lub myślałeś, że nic nie ma sensu?

Cóż, ta książka rozwiązuje każdy problem, z jakim osobiście się zetknęłam. Ta książka bardzo różni się od innych i bardzo mi się podobała i gorąco ją polecam.

Mamy tutaj mniej teorii, a więcej pod kątem list rzeczy do zrobienia i zadań, które należy wykonać po przeczytaniu. Książka, która sprawi, że przemyślisz działania, które podejmujesz, emocje, które odczuwasz i sposób, w jaki myślisz. Książka pozwoli ci przyznać do rzeczy, których możesz nie mieć do tej pory, a także zakwestionować twoje uczucia, nastroje, działania. Polecam!

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć