ebook Komornik: Arena dłużników: Tom 1 - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 480)

Komornik: Arena dłużników: Tom 1 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.82
Audiobook - najniższa cena: 42.91
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
42.91 zł Lub 38.62 zł
49.90 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
43.41 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Niby wszystko miało się skończyć, ale jak zawsze coś poszło nie tak. W tym miejscu zaczyna się kontynuacja ostatecznego końca, której zgodnie z zasadami logiki i zdrowego rozsądku nie powinno w ogóle być. Ladies and gentlemen oraz cała reszto, oto przed wami Początek Końca!

Ezekiel Siódmy – były Komornik, potem renegat i odszczepieniec, jedyny który przeżył Apokalipsę w pełnym tego słowa rozumieniu, obecnie nie-do-końca-z-własnej-woli pełniący Bardzo Ważne Obowiązki – usiłuje właśnie po raz n-ty zacząć wszystko od nowa, kiedy ktoś puka do drzwi jego skromnego lokum.

Okazuje się, że przy wysyłaniu zaproszeń na Wielki Bal Końca Świata wszyscy zapomnieli o jednym z gości. I teraz ten przychodzi nieproszony na pobojowisko po imprezie i mówi: o nie, kochany, to się tak nie skończy. Po moim trupie, a jeszcze chętniej, po twoim.

Nasz bohater na ma wyboru: chowa klucz do mieszkania w jedynym miejscu, gdzie nie będzie szukać go wróg, po czym skacze na główkę ku rozkręcającemu się światu, licząc na to, że da radę odmienić bieg wydarzeń i zapobiec początkowi Apokalipsy.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Grzegorza Pawlaka.

Komornik: Arena dłużników: Tom 1 od Michał Gołkowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć