ebook Krew i popiół
4.31 / 5.00 (liczba ocen: 220627)

Krew i popiół
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 31.18
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.18 zł Lub 28.06 zł
31.90 zł
33.92 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
31.23 zł
31.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pierwszy tom cyklu „Z Krwi i Popiołu”. Niezwykła powieść z gatunku new adult dla wszystkich miłośników fantasy. „Akcja, przygoda, seks i napięcie! «Krew i popiół» ma w sobie to wszystko i znacznie więcej. Główna bohaterka od pierwszej chwili stała się moją ulubienicą. Uwaga: ta książka uzależnia!” – Tijan, autorka bestsellerów z listy „New York Timesa”

Porzucone przez bogów i budzące strach w śmiertelnikach, upadłe królestwo znowu powstaje, by przemocą i zemstą odebrać to, co uznaje za swoją własność. A kiedy cień przeklętych zbliża się coraz bardziej, zaciera się granica między tym, co zakazane, a tym, co słuszne. Poppy może nie tylko zostać uznana za niegodną przez bogów, ale również stracić serce, a nawet życie, kiedy przesiąknięte krwią więzy spajające jej świat zaczną się strzępić.

Rekomendacje e-booka Krew i popiół:

„Jennifer L. Armentrout stworzyła świat fantasy, który wciągnie was bez reszty i kompletnie zawróci wam w głowach” – Elena, the Bibliotheque Bio

„Fantastyczny świat pisany z najdrobniejszymi szczegółami, bohaterowie z krwi i kości!” – BookBesties

„Już od pierwszego zdania Jennifer L. Armentrout zawładnęła moimi emocjami” – Brigid Kemmerer, autorka bestsellerów z listy „New York Timesa”

„«Krew i popiół» to genialna powieść fantasy, która zawładnie waszą wyobraźnią. Jennifer L. Armentrout znowu wspięła się na wyżyny” – Amanda@Stuck In YA Books

Krew i popiół od Jennifer L. Armentrout możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć