ebook Pustynny książę. Księga 2
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 748)

Pustynny książę. Księga 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.83
Audiobook - najniższa cena: 45.14
wciąż za drogo?
38.30 złpremium: 24.71 zł Lub 24.71 zł
28.83 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
41.18 zł
41.18 zł Lub 37.06 zł
31.71 zł
33.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Pustynny książę. Księga 2” to kolejna epicka przygoda osadzona w słynnym świecie „Cyklu Demonicznego” Petera V. Bretta. Zwycięstwo w Otchłani okazało się tylko wygraną bitwą. Wojna wciąż trwa, a dzieci zwycięzców muszą stanąć do kolejnego starcia…

„Połączona krew książąt położy kres burzy”.

Przepowiednia kości popchnęła Olive na zupełnie nową ścieżkę. Stając ramię w ramię z wojownikami sharum, odkrywa wielką moc drzemiącą we własnej, podwójnej naturze. A każdego ranka, po nocy pełnej krwi i śmierci, doświadcza prawdziwej radości życia.

Zagrożenie jest jednak coraz bliżej, a dławiąca pętla niebezpieczeństwa zaciska się wokół wszystkich, których kocha.

Darin i Selene, Arick i Rojvach, Olive i Kaji – każdemu z nich pisany jest los, który ciężko będzie udźwignąć. Każde z nich buntuje się przeciwko przeznaczeniu i każde będzie musiało odnaleźć własną drogę, a potem kroczyć nią z podniesionym czołem. Wszak dzieci muszą dźwigać sławę ojców razem z własnym brzemieniem.

Pustynny książę. Księga 2 od Peter V. Brett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Świat stworzony przez Bretta wciąż wiele nam oferuje i przyznaję, że cudownie jest go eksplorować, bo mam wrażenie, że jest w nim jeszcze sporo aspektów, które mogą nas zaskoczyć. Nie można też narzekać tutaj na brak akcji – jest jej ogrom.

Cała recenzja na blogu: Pustynny książę. Księga 2

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć