ebook Zaufaj i podążaj: To nie przypadek
4.51 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Zaufaj i podążaj: To nie przypadek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.31
wciąż za drogo?
29.30 złpremium: 18.90 zł Lub 18.90 zł
-20% 25.20 zł Lub 22.68 zł
31.50 zł
22.31 zł
26.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)

Fotoreporter Darek Łozowski podczas ataku zazdrości uderza swoją dziewczynę Kaję. Poszkodowana wykorzystuje chwilę nieuwagi, ucieka do najbliższej przyjaciółki Mai i zamieszkuje u niej, po czym zrywa z Darkiem. Kobiety po przeprowadzeniu rekonesansu dochodzą do wniosku, że Darek zaginął i miało to związek z jego pracą. Analizując sytuację, Kaja przypomina sobie wydarzenie, którego kiedyś oboje byli świadkami. Sama odebrała je jako odmianę zdziczałego seksu, ale zaczyna się zastanawiać, czy w oczach Darka nie była to forma znęcania się nad kobietą.

Autorka ubarwia swoją twórczość sporą dawką charakterystycznego dla niej humoru oraz pikantną nutką erotyzmu. Pamiętając o przebytej drodze, wplata w treść elementy mogące zmienić postrzeganie rzeczywistości przez Czytelnika, a zwłaszcza Czytelniczki. Całości dopełnia styl, który sprawia, że książkę dosłownie się pochłania, nie zauważając, kiedy i jak docieramy do ostatniej strony.

Zaufaj i podążaj: To nie przypadek od Urszula Pieńkowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Lubie książki, które pokazują sytuacje z różnych stron. Ta książka właśnie taka jest. Polecam.

  • Awatar

    Zaintrygował mnie tytuł książki. Zaryzykowałam i kupiłam. Pochłonęłam książkę w dwa wieczory...

Warto zerknąć