ebook Na Zachodzie bez zmian - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 283925)

Na Zachodzie bez zmian - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.94
Audiobook - najniższa cena: 30.98
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
30.98 zł Lub 27.88 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł
31.03 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedno z najgłośniejszych dzieł literatury XX wieku w nowym przekładzie Ryszarda Wojnarowskiego i świetnej interpretacji Krzysztofa Gosztyły. Mistrzowskie wniknięcie w emocje bohatera, świetnie oddana atmosfera grozy wojny i nieuchronności śmierci.

Powieść „Na Zachodzie bez zmian” (audiobook w formacie mp3) należy do najgłośniejszych dzieł literatury XX wieku. Jej bohaterowie, podobnie jak sam autor, należą do „straconego pokolenia”: pokolenia, którego młodość przepadła w okopach pierwszej wojny światowej.

Osiemnasto-, dziewiętnastolatkowie trafiają na front niemal prosto ze szkolnej ławy, namawiani przez nauczycieli do spełnienia obowiązku wobec ojczyzny. Czymże jednak jest ten obowiązek? – pytają siebie, świadomi, że strzelają do takich jak oni młodych, tęskniących za domem i pokojem i pytających o sens wojny wrogów.

Okrucieństwo machiny wojennej, w której są zaledwie trybikami, odbiera im najpierw poczucie człowieczeństwa, a w końcu i życie – i w tym sensie są oni dosłownie „straconym pokoleniem”.

Mistrzowskie wniknięcie w emocje bohatera, gwałtowność opisu ataków z lądu i powietrza, atmosfera nieuchronności śmierci – wszystko to sprawia, że „Na Zachodzie bez zmian” (audiobook w formacie mp3) do dziś przejmuje grozą.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

Na Zachodzie bez zmian - audiobook od Erich Maria Remarque możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć