ebook Fanfik - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 963)

Fanfik - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.90
Audiobook - najniższa cena: 36.90
wciąż za drogo?
36.90 zł
Inne proponowane

Czy masz odwagę naprawdę być sobą?

Szkoła to stres, który może być trudno pokonać bez odpowiednich pigułek, ale też okazja do poznania nowych przyjaciół. Niesforna Tośka zaprzyjaźnia się z sympatycznym Leonem. Leon jest zdany sam na siebie, ale Tośka ma wcale nie mniejsze problemy. Po śmierci matki zajmuje się nią ciotka Idalia, która chciałaby z niej zrobić księżniczkę oraz ojciec, który chyba nie zawsze pamięta, że ma dziecko. Niestety to, że starzy nic nie rozumieją, nie jest jedynym zmartwieniem Tośki.

"Fanfik" to historia o niezwykłej dziewczynie, trudach dojrzewania, tajemniczych prześladowcach, ale przede wszystkim o nieprzewidywalnej sile przyjaźni. Bo prawdziwych przyjaciół poznaje się nie tylko w biedzie, ale też w internecie. A wszystko zmieni jedno spojrzenie w lustro. Czy Tośka będzie potrafiła pozostać sobą?

Czyta: Katarzyna Kukuła

Fanfik - audiobook od Natalia Osińska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć