ebook Pomóż mi
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 2938)

Pomóż mi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.43
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
31.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.18 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
29.66 zł
24.43 zł
24.83 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

CHWYĆ MNIE ZA RĘKĘ, MALEŃKA.

Fran znajduje ją stojącą przy huśtawkach. Małą, około siedmioletnią dziewczynkę, samą w środku nocy. Jej żółtą sukienkę pokrywają plamy z trawy, a włosy ma w nieładzie.
Kiedy Esther wraca do rodziny, Fran nie może przestać o niej myśleć. Instynkt jej podpowiada, że coś jest nie tak.
Dlaczego Esther wciąż ucieka z domu i skąd wziął się ten siniak na jej nodze?

Pewnego ranka Esther i jej rodzina znikają. Dokąd wyjechali? Dlaczego wszystko zostawili?

Fran czuje w głębi serca, że dziecku stanie się coś strasznego i że nie wolno jej stać bezczynnie.
Bez względu na koszty…

W KOŃCU TO ONA JĄ ZNALAZŁA. ALE CZY ZDOŁA JĄ URATOWAĆ?

O e-booku Pomóż mi blogerzy napisali: 

Muszę przyznać, że Sarah A. Denzil ponownie udowodniła, że thriller psychologiczny jest jej domeną. Jest gatunkiem, w którym czuje się doskonale, tworząc historię mrożącą krew w żyłach oraz wpadającą w psychikę. Autorka zaciekawia, intryguje, zadaje pytania, sprawiając, że nasze myśli nie są w stanie oderwać się od poznawanej historii. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Pomóż mi od Sarah A. Denzil możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Sarah A. Denzil jest pisarką, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom thrillerów psychologicznych. Każdy, kto choć raz sięgnął po książkę tej autorki mógł się przekonać, że potrafi ona zaciekawić czytelnika fabułą oraz bohaterami swych powieści. Pomóż mi to kolejny dowód na to, że tak właśnie jest.

Poznajemy historię pięćdziesięcioletniej Fran, która wczesnym rankiem na placu zabaw spotyka siedmioletnią Esther. Spotkanie to jest o tyle dziwne, że dziewczynka o tak wczesnej porze była bez opieki rodziców. To zaniepokoiło kobietę. Mimo, iż odnalazła matkę dziewczynki w jej umyśle kotłowała się niepewność, która nie dawała kobiecie spokoju. Instynkt podpowiadał jej, że w tej rodzinie dzieje się coś złego. Siniak na nodze dziewczynki oraz nietypowy ręcznie szyte ubrania zaintrygowały Fran tak bardzo, że nie potrafiła odciągnąć się myślami od tej rodziny.

Gdy pewnego dnia otrzymuje zaproszenie od Mary Whitaker jej podejrzenia nabierają na sile. Co takiego przykuło uwagę Fran? Dlaczego rodzina siedmioletniej dziewczynki zaintrygowała kobietę? Warto znaleźć odpowiedzi na te pytania. Zapisane są one na kartach thrillera psychologicznego Pomóż mi.

Sarah A. Denzil stworzyła historię, która intryguje już na samym początku. Historię, która mogła również wydarzyć się w prawdziwym życiu. Myślę, że wiele jest takich rodzin. Ciekawe tylko, czy wiele jest reakcji takich jak w przypadku Fran, która nie wykazała się obojętnością, lecz zareagowała. Zwłaszcza, gdy pewnego dnia okazuje się, że Esther i jej rodzina zniknęli bez śladu. Dokąd wyjechali? A może przed czymś uciekają? Czy Fran zdoła uratować dziewczynkę?

Muszę przyznać, że Sarah A. Denzil ponownie udowodniła, że thriller psychologiczny jest jej domeną. Jest gatunkiem, w którym czuje się doskonale, tworząc historię mrożącą krew w żyłach oraz wpadającą w psychikę. Autorka zaciekawia, intryguje, zadaje pytania, sprawiając, że nasze myśli nie są w stanie oderwać się od poznawanej historii.

Pomóż mi to kolejny thriller psychologiczny, będący kwiatem w ogrodzie twórczości brytyjskiej pisarki. Jeśli jeszcze nie sięgnęliście do jej twórczości, to zdecydowanie polecam! Wam to zrobić. Zapewniam Was, że będziecie kontent!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć