ebook Niech to się nigdy nie kończy - audiobook
3.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 595)

Niech to się nigdy nie kończy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.39
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
27.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
23.90 zł
35.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W Göteborgu panuje niezwykle upalne lato. W parku znaleziono zwłoki zgwałconej dziewczyny. Komisarz Erik Winter odkrywa, że w tym samym miejscu pięć lat wcześniej popełniono podobne przestępstwo, do dziś jednak nierozwiązane. Wkrótce dochodzi do kolejnego gwałtu i kolejnej śmierci. Czy wszystkie te zabójstwa coś łączy?

Winter wraca do starego śledztwa, a jednocześnie próbuje rozwiązać zagadkę ostatnich morderstw. Wydaje się, że to zadanie niemal nie do wykonania, ale komisarz pewien jest jednego: prędzej czy później morderca powróci na miejsce zbrodni.

Niech to się nigdy nie kończy to czwarty tom cieszącego się dużą popularnością cyklu 10 powieści kryminalnych połączonych postacią komisarza Erika Wintera - niegdyś snoba, pasjonata jazzu, piłki nożnej i piwa, teraz szczęśliwego męża i ojca. To pełne napięcia thrillery o mrocznych zakamarkach ludzkiej duszy. Opowiedziane z ironicznym dystansem, zmuszają do refleksji nad sprawami daleko odbiegającymi od sensacyjnej fabuły.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Polkowskiego.
Niech to się nigdy nie kończy - audiobook od Åke Edwardson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć