ebook Wzburzone fale
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 59413)

Wzburzone fale
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 28.90
Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-23% 28.90 zł
32.22 zł Lub 29.00 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
30.50 zł
31.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza część wzruszającej „Sagi Rodu Quinnów” autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Ray Quinn zobowiązuje swoich przybranych synów, których uratował przed przemocą biologicznych rodziców, do opieki nad przygarniętym przez niego czwartym chłopcem. Jako pierwszy wychowaniem małego Setha ma zająć się Cameron – kierowca wyścigowy, wiodący beztroskie życie…

Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą wyścigowym. Mieszka w Europie i wiedzie beztroskie życie. Niespodziewanie otrzymuje wiadomość, że ojciec – człowiek, który go wychował i pokochał – leży na łożu śmierci…

O e-booku Wzburzone fale blogerzy napisali: 

Wzburzone fale to powieść przepełniona emocjami, zawierająca ważne wartości. To historia o ludziach pełnych empatii, i dobroci serca. To obraz człowieka, który chcielibyśmy widzieć każdego dnia. Nora Roberts utkała historię porywającą, pełną ciepła, nadziei i wiary w ludzi. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Wzburzone fale od Nora Roberts możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wzburzone fale to pierwsza część Sagi rodu Quinnów. To również pierwsza książka Nory Roberts po którą sięgnąłem. Amerykańska autorka skradła moje serce tak bardzo, że z ciekawością poznam kolejne losy bohaterów tej sagi.

Cameron, Ethan i Philip to trzej bracia, których dzieciństwo było traumą. Biologiczni rodzice nie dali im miłości, lecz zgotowali piekło. W dzieciństwie byli bici i wykorzystywani. Jednak los się do nich uśmiechnął. Stella i Raymond stworzyli im prawdziwy dom. Rodzice adopcyjni otoczyli ich opieką dając miłość i poczucie bezpieczeństwa.

Pewnego dnia Cameron otrzymuje wiadomość o złym stanie zdrowia Raymonda, który jest bliski śmierci. Mężczyzna zobowiązał braci, aby zaopiekowali się czwartym chłopcem, którego przed laty wraz z Stellą adoptowali.

Wzburzone fale to powieść przepełniona emocjami, zawierająca ważne wartości. To historia o ludziach pełnych empatii, i dobroci serca. To obraz człowieka, który chcielibyśmy widzieć każdego dnia.

Nora Roberts utkała historię porywającą, pełną ciepła, nadziei i wiary w ludzi. Przesłaniem tej powieści jest fakt, że więzy krwi nie stanowią rodziny. O jej sile świadczą relacje budowane latami, wspólne doświadczenia, życiowa droga, w której wspieramy się nawzajem. Rodzina swą moc i sens czerpie z relacji, które warto budować i pielęgnować. Pięknem w tej historii jest relacja braci, którzy doświadczeni bólem ze strony biologicznych rodziców, znaleźli miłość w rodzinie adopcyjnej. Miłość, która zbudowała w nich empatię, dzięki której nie odwrócili się od czwartego chłopca adoptowanego przez Stellę i Raymonda. To właśnie uczucie, ta relacja była tak silna, że była wsparciem w trudnych sytuacjach.

Nora Roberts napisała powieść, która niczym morska fala wciąga i porywa. Porywa tak bardzo, że nie będziecie chcieli oderwać się od lektury. Tak jak wspomniałem, to moja pierwsza czytelnicza przygoda z amerykańską pisarką. I nie ostatnia, ponieważ jestem ciekaw, jak dalej potoczą się losy bohaterów Sagi rodu Quinnów.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć