ebook Dziś i jutro
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dziś i jutro
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 49.90
wciąż za drogo?
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowatorskie podejście do przemysłu, stworzone i wdrożone przez Henry’ego Forda w zakładach Ford Motor Company, na zawsze odmieniło oblicze masowej produkcji. Echa opracowanych przez niego standardów spotkać można w fabrykach na całym świecie po dziś dzień.

Autobiograficzna publikacja „Dziś i jutro” to wnikliwe spojrzenie na wiele procesów inicjowanych w firmie amerykańskiego przemysłowca. To również niezwykle interesujący wgląd w analityczny umysł Henry’ego Forda. Na kartach swojej książki dzieli się swoim spojrzeniem na kwestie społeczne i polityczne, porusza tematy związane z ekologią, edukacją, etyką, działalnością charytatywną, a także osiągnięciem równowagi pomiędzy odpoczynkiem a pracą. Zaznajamia również z tym, co stanowiło obiekt jego pozabiznesowych zainteresowań.

Książka Forda, choć swoją premierę miała wiele lat temu, nie straciła na swej aktualności i świeżości. Wiele zawartych w niej przemyśleń i sugerowanych rozwiązań nawet dziś stanowi wyzwanie dla zakładów przemysłowych.

Dziś i jutro od Henry Ford możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć