ebook Piękny E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Piękny E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 56.63
wciąż za drogo?
64.17 złpremium: 41.40 zł Lub 41.40 zł
56.63 zł Lub 50.97 zł
69.00 zł
56.63 zł
56.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

W książce ,,PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?” znajdziesz ponad 300 stron bogatego merytorycznie materiału, wypowiedzi ponad 18 przedstawicieli e-commerce z branży fashion i beauty, którzy na podstawie swojego doświadczenia odpowiadają na wiele ciekawych pytań (m.in. marki Apart, Yes biżuteria, Victoria’s Secret, Go Sport, Sephora, Unilever, Decathlon i wiele innych). Do tego znajdziecie ponad 100 punktów z poradami na temat e-commerce.

Książka „Piękny e-commerce” jest swoistą mapą drogową pozwalającą na prześledzenie trendów i najlepszych rynkowych praktyk występujących w cyfrowych kanałach sprzedażowych. przez poszczególne fazy rozwoju rynku e-commerce, zaczynając od szalonych początków e-sprzedaży, poprzez nie mniej zmienną teraźniejszość aż po wskazanie trendów, które mogą przesądzić o kształcie handlu w przyszłości. Czytelnik może liczyć na dużą dawkę sprawdzonej wiedzy o sprzedaży w sieci, począwszy od porad, wskazujących na co zwrócić uwagę tworząc swój pierwszy e-sklep, poprzez metody zwiększania sprzedaży i skalowania biznesu, aż po tajniki budowania wizerunku marki i prowadzenia nowoczesnego marketingu.

Piękny E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie? od Kamila Gębik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć