ebook Wampirze cesarstwo
4.46 / 5.00 (liczba ocen: 10367)

Wampirze cesarstwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 44.89
wciąż za drogo?
51.14 złpremium: 32.99 zł Lub 32.99 zł
44.89 zł Lub 40.40 zł
46.74 zł Lub 42.07 zł
46.90 zł
44.86 zł
45.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy „New York Timesa”.

Ze świętego kielicha blask święty się sączy.

Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną zakończy.

Od ostatniego wschodu słońca upłynęło dwadzieścia siedem długich lat. Niemal trzy dekady temu wampiry wypowiedziały ludziom wojnę, by zbudować swoje wieczne cesarstwo na zgliszczach naszego. W morzu ciemności tlą się dziś tylko nieliczne iskierki światła.

Gabriel de León jest srebroświętym, członkiem świętego bractwa, które przysięgło bronić cesarstwa i Kościoła przed istotami nocy. Ale kiedy zabrakło światła dziennego, nawet Srebrny Zakon nie był w stanie powstrzymać naporu bestii. Teraz został tylko Gabriel.

Uwięziony przez potwory, które poprzysiągł zniszczyć, Ostatni Srebroświęty zostaje zmuszony do opowiedzenia dziejów swojego życia, historii legendarnych bitew i zakazanej miłości, utraconej wiary i nawiązanych przyjaźni, Wojen Krwi, Wiecznotrwałego Króla i pogoni za ostatnią nadzieją ludzkości: Świętym Graalem

Wampirze cesarstwo od Jay Kristoff możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Muzyka to prawda, której nie sposób ująć w słowa. Most łączący nawet najbardziej odległe dusze. Dwaj ludzie, którzy nie znają nawzajem swoich języków, mogą odczuć podobne uniesienie, słysząc ten sam refren.
Od głupca gorszy jest tylko głupiec, który ma się za mądrego człowieka.
Żyć bez książek jest jak nie żyć w ogóle.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć