ebook Dogadaj się: Sztuka codziennych negocjacji - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Dogadaj się: Sztuka codziennych negocjacji - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 36.81
Audiobook - najniższa cena: 20.21
wciąż za drogo?
-54% 20.21 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-20% 35.87 zł Lub 32.28 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
35.87 zł
35.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dobra komunikacja to podstawa. Naucz się sztuki przekonywania rozmówców do własnych racji. Odnieś sukces w biznesie, w pracy, w kontakcie z najbliższymi i w codziennym życiu. Przeczytaj tę książkę i naucz się jak dostawać od innych ludzi to czego chcesz.

Poznaj zasady wpływania na innych, reguły negocjacji i perswazji. Dzięki zrozumieniu trzech składników dobrej komunikacji zyskasz szansę na znalezienie najlepszego rozwiązania w każdej sytuacji.

Wiele książek uczy technik sprzedaży i negocjacji, ale tylko ta tłumaczy psychologiczne mechanizmy, które są podstawą tych technik. Naucz się używać ich najbardziej efektywnie, w każdej sytuacji i w kontakcie z każdym typem człowieka.

Wyobraź sobie, jak inne będzie twoje życie, gdy rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji - zrealizujesz swój pełny potencjał i sprawisz, że twoje życie będzie wreszcie działać.

Michael Yardney współautor bestsellera Nawyki bogatych i biednych. Jest wiodącym australijskim ekspertem w dziedzinie psychologii sukcesu. Autorem książek, bloga i jednego z najpopularniejszych australijskich podcastów The Michael Yardney Podcast. Property Investment, Success & Money

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Piotra Balasza.

Dogadaj się: Sztuka codziennych negocjacji - audiobook od Michael Yardney możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć