ebook Leki z naturalnej apteki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Leki z naturalnej apteki
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 50.00
wciąż za drogo?
50.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Stan zdrowia naszego społeczeństwa szybko się pogarsza. Jest to tym bardziej szokujące, ze w międzyczasie niebywale rozwinęły się przemysły, których podstawowym celem powinien być pozytywny wpływ na zdrowie, jak farmacja, medycyna, przemysł żywnościowy. Trzeba sobie wreszcie uświadomić, że przemysły te zagubiły swój podstawowy cel, jakim powinno być zdrowie społeczne i skuteczne leczenie ludzkich do legliwości. Głównym celem stał się zysk. Na komercjalizacji medycyny może zyskali lekarze, ale w żadnym wypadku nie pacjenci. Utracony został bezpowrotnie kiedyś tak wysoko ceniony prestiż zawodu lekarza. Lekarzy szkoli się obecnie, aby leczyli głównie sztuczną patentowaną chemią. Lekarze, którzy nie zgadzają się z ustaloną procedurą leczenia według której ich szkolono są ośmieszani, zastraszani, a nawet pozbawiani licencji.

Warto zdawać sobie sprawę, że organizm człowieka nie cierpi na żadną chorobę z braku leków zwłaszcza patentowanych syntetyków chemicznych obcych dla organizmu, ale z braku substancji naturalnych, których niedobór doprowadził do choroby. Pomimo, tego służba zdrowia robi wszystko żeby utrudnić korzystanie z naturalnych leków, ale coraz więcej pacjentów chce, mieć dostęp do naturalnych leków, aby zapobiegać chorobom, leczyć przyczyny, a nie objawy.

Czas już najwyższy, aby pacjenci zjednoczyli się w obronie własnego zdrowia i nie kupowali leków, których często jedyną korzyścią są kolosalne zyski jakie przynoszą producentom. Czas juz także najwyższy, aby producenci farmaceutyków i wykonujący ich polecenia lekarze, zrozumieli, że jedynym rozwiązaniem problemu jest zadbanie o zdrowie pacjentów i o tanie i skuteczne leki, leczące przyczyny, a nie objawy. Pacjenci powinni zadbać o rozwój takiej medycyny, która im to zapewni. Nikt nie może zmusić pacjentów, aby kupowali patentowane sztuczne substancje po wyjątkowo wysoko wyśrubowanych cenach i unikali tanich, bezpiecznych i skutecznych leków naturalnych. O takich lekach informuje ta książka.

Leki z naturalnej apteki od Stanisław Wiąckowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć