ebook Szukaj Boga we wszystkim. Rozważania nad Ćwiczeniami duchowymi świętego Ignacego Loyoli
3.27 / 5.00 (liczba ocen: 41)

Szukaj Boga we wszystkim. Rozważania nad Ćwiczeniami duchowymi świętego Ignacego Loyoli
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 21.56
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
-11% 21.00 zł
21.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ostatnia książka Anthony'ego de Mello, napisana na podstawie wykładów wygłoszonych krótko przed śmiercią autora.

Ćwiczenia duchowe świętego Ignacego Loyoli należą do kanonu chrześcijańskich arcydzieł. Z tego zbioru medytacji i praktyk prowadzących do duchowej doskonałości przez wieki korzystało miliony zakonników i ludzi świeckich.

Szukaj Boga we wszystkim odsłania przed czytelnikiem głębię praktyk świętego Ignacego, przekazując proste rady i mądrość, które pomagają człowiekowi poruszać się po często trudnych, nieznanych drogach w wędrówce do Boga. Autor wzywa nas, byśmy wznieśli się na nowy poziom duchowego zrozumienia, uczyli się, jak słuchać głosu Boga, modlić się w sposób niepowierzchowny, a także praktykować skruchę i żyć na co dzień miłością.

Książka została spisana na podstawie wykładów wygłoszonych przez Anthony'ego de Mello przed jego przedwczesną śmiercią w 1987 roku. Ucieszy każdego wielbiciela talentu autora Przebudzenia, Śpiewu ptaka czy Modlitwy żaby.

Szukaj Boga we wszystkim. Rozważania nad Ćwiczeniami duchowymi świętego Ignacego Loyoli od Anthony de Mello możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć