ebook Ostrożnie z marzeniami - audiobook
3.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 251)

Ostrożnie z marzeniami - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.78
Audiobook - najniższa cena: 24.15
wciąż za drogo?
27.34 złpremium: 17.64 zł Lub 17.64 zł
24.15 zł Lub 21.74 zł
29.40 zł
25.59 zł
29.40 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Agnieszka przez krótką chwilę uważała, że uśmiechnęła się do niej Fortuna. Zmieniła zdanie, kiedy w krótkim czasie odszedł od niej narzeczony, weszła w drogę szajce przestępców, a starsza pani, z którą dzieliła dom, wstąpiła na ścieżkę wojenną. Sabina Boszko miała swoje powody, żeby nie lubić Agnieszki i robiła wszystko, by uprzykrzyć dziewczynie życie. A pomysłów jej nie brakowało. Po kilku miesiącach nieustannej wojny podjazdowej Agnieszka była skłonna podejrzewać staruszkę nawet o spowodowanie wybuchów na Słońcu. A jakby tego było mało, nastąpiła na odcisk bandytom. Na szczęście z przeciwnościami losu nie musiała się zmagać samotnie. Nie zawiedli przyjaciele, a na horyzoncie pojawiła się nowa miłość…

Powieść Mai Kotarskiej, to wciągająca od pierwszej strony, pełna pozytywnej energii komedia kryminalna. Wyraziste postaci, dowcipne dialogi, niespodziewane zwroty akcji. Po prostu dobra literatura.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Beaty Kłos.

Ostrożnie z marzeniami - audiobook od Maja Kotarska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć