ebook Niebiańska rzeka - audiobook
4.31 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10326)

Niebiańska rzeka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.30
Audiobook - najniższa cena: 45.00
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
45.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nad Bobiwersum wisi groźba wojny domowej!

Ponad sto lat temu Bender wyruszył do gwiazd i nigdy więcej nie dał znaku życia. Jego rodzina klonów wiele razy próbowała go szukać, lecz nigdy nie natrafiła na żaden ślad. Teraz Bob postanawia zorganizować ekspedycję, która za wszelką cenę dowie się, co go spotkało.

Lecz w Bobiwersum nic nigdy nie jest proste. Potomkowie Boba sięgają już 24. pokolenia i dryf replikacyjny stworzył osobników, których z trudnością można by uznać za Bobów. Niektórzy sprzeciwiają się planowi Boba, inni mają własne, całkiem inne plany. Zgromadzenia, trudne do opanowania, są jednak najmniejszym z problemów Bobiwersum.

Bob i jego sprzymierzeńcy, niezrażeni niczym, idą śladem Bendera. Lecz to, co odkrywają w głębi kosmosu jest tak niespodziewane i tak skomplikowane, że może albo uratować wszechświat, albo zagrozić jego istnieniu, w skali, z jaką Bobowie dotychczas się nie mierzyli.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Maksymilina Bogumiła.

Niebiańska rzeka - audiobook od Dennis E. Taylor możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć