ebook Krawcowa z Paryża
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 670)

Krawcowa z Paryża
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.63
wciąż za drogo?
23.63 zł

Gdy w 1943 roku wojska niemieckie wkraczają do Oberfals, życie piętnastoletniej Rosy zmienia się nieodwracalnie. Zdradzona przez własnego ojca musi szybko dorosnąć. W końcu młoda kobieta zostawia za sobą bolesną przeszłość i z walizką w ręku rozpoczyna poszukiwanie szczęścia. Znajduje je w najmniej spodziewanym miejscu – w świecie mody. Podróżuje i spotyka fascynujących mężczyzn: Christiana Diora, chemika Charles’a, muzyka Izzy’ego, dewelopera Jima. Tworzy kreacje, które oczarowują wszystkie kobiety. Wśród drogich materiałów, zapachu kultowych perfum, skrzącej się biżuterii próbuje uszyć dla siebie nowe życie na miarę swoich marzeń.

Kiedy otwierają się przed nią drzwi do wielkiej kariery i poznaje miłość swojego życia, wszystko zdaje się układać po jej myśli. Do czasu. Na drodze do szczęścia największą przeszkodą okazuje się jej przeszłość...

Czy Rosa stawi czoła przeciwnościom losu? Skoro od przeszłości nie da się uciec, może czas do niej wrócić?

Krawcowa z Paryża to wyśmienita powieść: elegancko skonstruowana, pięknie napisana i z niesamowicie fascynującą bohaterką. Georgia Kaufmann stworzyła zniewalającą historię. I to zakończenie! Wow! - Gill Thompson, autorka powieści historycznych „The Oceans Between Us” i „The Child on Platform One”

Poruszająca zmysły, napisana z rozmachem i niezwykle wciągająca „Krawcowa z Paryża” jest równie olśniewająca i pięknie skrojona jak suknia od Diora. - Rachel Rhys, autorka powieści historycznej „A Dangerous Crossing”

Krawcowa z Paryża od Georgia Kaufmann możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć