ebook Do zapomnienia
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 17)

Do zapomnienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.70
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
34.90 zł
28.70 zł
31.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Julia zawdzięcza Adamowi naprawdę wiele. To właśnie za sprawą ukochanego powraca jej wiara w ludzi, a także szacunek do samej siebie. Jednak przede wszystkim ma wobec niego dług wdzięczności, bo sprawił, że Julka odzyskała to, co zdawała się stracić bezpowrotnie – wolność. Niestety w wyniku splotu niefortunnych zdarzeń i intrygi, w którą zostaje wplątana, dziewczyna na powrót staje na rozdrożu. Ale Julia Kamińska to silna kobieta, niełatwo ją złamać! Wzgardzona i nieszczęśliwa, wraca do swojego rodzinnego miasta, gdzie, jak sądzi, nikt ani nic na nią nie czeka. Samotnie podejmuje się wyzwania – chce odbudować swoje życie i przyrzeka wziąć we własne ręce swoją przyszłość, choć ta wciąż rysuje się w wyjątkowo ciemnych barwach. I wówczas z pomocą przychodzi niezawodny Szymon...

Czy Julia za sprawą przyjaciela zdoła zapomnieć o Adamie? Czy Szymon sprawi, że uda jej się definitywnie stłamsić uczucie, które jeszcze niedawno dodawało jej skrzydeł? Co powie na to Adam? Czy pozwoli jej o sobie zapomnieć?

Do zapomnienia od Katarzyna Mak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć