ebook Listek. Najciekawiej jest po końcowym gwizdku
3.09 / 5.00 (liczba ocen: 46)

Listek. Najciekawiej jest po końcowym gwizdku
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - polecana oferta: 27.51
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.51 zł Lub 24.76 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
27.15 zł
28.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Piłkarski sędzia, prezes PZPN, działacz UEFA i FIFA, także dziennikarz. W tej książce odkrywamy na nowo Michała Listkiewicza. Jako człowieka doświadczonego życiem, mistrza anegdot, bywalca salonów, gdzie jego drogi przecinały się z Kazimierzem Górskim, Diego Maradoną, Seppem Blatterem, Ireną Kwiatkowską, a nawet... jedną czarną owcą. Życiorys Listka i ta książka to gotowy materiał na sensacyjny serial.

Michał Listkiewicz – przez wiele lat najważniejszy człowiek polskiej piłki nożnej, z powodu futbolu także wróg publiczny numer 1.

Mawiają, że „Całą prawdę o człowieku zna jedynie on sam”. Dziennikarzom „Przeglądu Sportowego”, Łukaszowi Olkowiczowi i Piotrowi Wołosikowi, tę prawdę „Listek” zdradza nawet bez… figowego listka. Na ostro, słodko i gorzko. O trudnych relacjach z ojcem alkoholikiem, zabójstwie matki i przebaczeniu jej morderczyni, molestowaniu przez aktora.

Znajomy, przyjaciel, powiernik wielkich świata piłki, polityki, biznesu, sztuki. Zdecydowanie, życiorys Michała Listkiewicza i ta książka to gotowy materiał na kilka sezonów porywającego serialu!

Listek. Najciekawiej jest po końcowym gwizdku od Michał Listkiewicz, Łukasz Olkowicz, Piotr Wołosik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć