ebook Kamperem przez Polskę. Część 4 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kamperem przez Polskę. Część 4 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.22
wciąż za drogo?
19.53 złpremium: 12.60 zł Lub 12.60 zł
17.22 zł Lub 15.50 zł
21.00 zł
17.27 zł
21.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarta część cyklu „Pamiętniki Fenka” przeniesie Cię do wspaniałych zakątków Polski, które zobaczysz w zupełnie inny sposób. Zielona Góra odkryje swoje nieznane oblicze, poznasz smaki Bielska-Białej i zalety Ciechocinka. W Toruniu poznasz wyjątkowego Mikołaja i smak pierników, udasz się na Turbacz i nauczysz się łowienia ryb na muszkę. Odwiedzisz Bardo Śląskie i miasto Marii Konopnickiej. Niesamowita przygoda czeka Cię również w Elblągu oraz na polach Grunwaldu. Może tu mieszkasz? Może tu byłeś z wizytą? Może kiedyś tu będziesz? To właśnie tu – na kartach tej książki czeka na Ciebie przygoda.  

„Kamperem przez Polskę” to nowa seria przygód Fenka – sympatycznego bohatera, którego pokochały już tysiące przedszkolaków. Historie te mają formę pamiętników i adresowane są do dzieci w wieku  wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Każda książka w zupełnie nowatorski otwiera się na żywy kontakt z małymi czytelnika.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Joanny Korpiela-Jatkowskiej.

Kamperem przez Polskę. Część 4 - audiobook od Anna Jurczyńska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć