ebook Odlot. Elon Musk i szalone początki SpaceX
4.52 / 5.00 (liczba ocen: 2738)

Odlot. Elon Musk i szalone początki SpaceX
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 36.91
Audiobook - najniższa cena: 36.91
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
36.91 zł
44.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wspaniale napisana historia o podboju kosmosu, wielkiej pasji, przekraczaniu własnych ograniczeń i osiąganiu maksimum możliwości. „Odlot” opowiada o powstawaniu jednego z najbardziej znanych kosmicznych przedsięwzięć – firmie SpaceX oraz o jej twórcy i wizjonerze Elonie Musku. „Barwny i porywający reportaż o pełnych upadków i wzlotów początkach SpaceX”– „New York Times”, Book Review

„Porażka jest opcją. Inaczej niż 50 lat temu porażka stała się częścią strategii Elona Muska i SpaceX. I ta strategia, jak widać doskonale się sprawdza. «Odlot» to świetnie napisana historia o najważniejszej od pół wieku zmianie, jaka zachodzi w lotach w kosmos. To dzieje się właśnie teraz” – Piotr Stanisławski, Crazy Nauka

„Odlot” (ebook w formacie epub, kindle mobi) to książka o podboju kosmosu, spełnianiu marzeń, wielkich ambicjach i ogromnym sukcesie. SpaceX powstał 20 lat temu. W ciągu dwóch dekad zyskał pozycję lidera posiadającego największą liczbę satelit. SpaceX tworzy pionierskie rakiety kosmiczne i jako pierwsza prywatna firma wystrzelił człowieka na orbitę. Pół wieku po wyścigu kosmicznym to SpaceX stał się najważniejszą obok NASA firmą zajmującą się eksploracją kosmosu.

Zanim jednak do tego doszło SpaceX był raczkującym start-upem. Pierwsze lata działalności to pasmo kolejnych, dramatycznych niepowodzeń, rozwiązywania piętrzących się problemów technologicznych, walki z biurokracją rządową i uprzedzeniami decydentów. Po sześciu latach od swojego powstania firma była na skraju bankructwa. Jednak wspólna ciężka praca, determinacja i wiedza twórców SpaceX doprowadziły ostatecznie do wielkiego sukcesu.

Ebook „Odlot” (formaty epub, kindle mobi) jest przede wszystkim opowieścią o ludziach, którzy zainspirowani wizją stworzoną przez Muska, zrealizowali własne marzenia i ambicje, wyznaczając nowe standardy w dziedzinie lotów kosmicznych.

„Sprawnie opowiedziana, trzymająca w napięciu historia firmy SpaceX, która odkąd powstała w 2002 roku, kilkakrotnie znalazła się o krok od upadku” ─ „Financial Times"

Odlot. Elon Musk i szalone początki SpaceX od Eric Berger możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć