ebook Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów - audiobook
3.61 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 265)

Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.33
Audiobook - najniższa cena: 40.99
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
40.99 zł Lub 36.89 zł
49.90 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
40.99 zł
41.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fascynująca podróż do wnętrza autystycznego umysłu, która wiedzie przez rozmaite struktury mózgowe, geny oraz codzienne doświadczenia osób autystycznych i ich opiekunów.

Temple Grandin, sama będąca osobą autystyczną, pokazuje, że kluczem do zrozumienia autyzmu są zmysły, których odmienne funkcjonowanie warunkuje sposób doświadczania świata. Przygląda się różnym typom myślenia, których właściwe wykorzystanie może prowadzić do zdumiewających rezultatów.
Książka uczy osoby autystyczne, ich rodziny, lekarzy i terapeutów, jak rozpoznać i wykorzystać potencjał drzemiący w mózgu autystycznym, a pozostałym czytelnikom pozwala lepiej zrozumieć funkcjonowanie umysłu i działanie mózgu w ogóle.

„Krajobraz cywilizacyjny, w którym urodziłam się 65 lat temu, był bardzo odmienny od dzisiejszego. Przeszliśmy od zamykania dzieci z ostrym autyzmem w zakładach leczniczych do prób zapewnienia im spełnionego, najlepszego z możliwych sposobu życia. W tej książce poprowadzę czytelnika krok po kroku przez wszystkie etapy mojej podróży” – Temple Grandin

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ewy Konstanciak.

Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów od Temple Grandin, Richard Panek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć