ebook Królestwo obłędu
4.45 / 5.00 (liczba ocen: 13673)

Królestwo obłędu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.24
Audiobook - najniższa cena: 47.58
wciąż za drogo?
38.30 złpremium: 24.71 zł Lub 24.71 zł
32.24 zł Lub 29.02 zł
41.18 zł
41.18 zł Lub 37.06 zł
32.29 zł
33.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Okrutny władca przestępczego półświatka? Oddany przyjaciel i obrońca? Bezlitosny wojownik i litościwy uzdrowiciel? Tak.

Wielki turniej w Skutton może być jedyną okazją na odnalezienie nieuchwytnego Farsona - adwersarza, który jako jedyny żyjący człowiek zna tajemnice pochodzenia i przeznaczenia Rezkina. Droga na turniej będzie jednak obfitowała w niebezpieczeństwa i nagłe zwroty akcji, w których udział wezmą uzdrowicielka, która pragnie być wojowniczką, mag bojowy, który chce być uzdrowicielem, morderca, który marzy o nowym królu i ranna oślica o szlachetnym imieniu.

Dzięki wyjątkowemu poczuciu sprawiedliwości Rezkina, na jaw wyjdą kolejne tajemnice związane z jego rolą Powiernika Mieczy a przeznaczenie popchnie go w zupełnie nieoczekiwanym kierunku.

O e-booku Królestwo obłędu blogerzy napisali: 

Królestwo obłędu to ciekawa i przyjemna kontynuacja, rozległa i rozbudowana, dająca zdecydowanie zachętę do poznawania dalszych losów Rezkina. Ta cała historia zmierza w naprawdę dobrym kierunku i jestem w stanie przymknąć oko na pewne drobnostki, z którymi było mi nie po drodze. - Meg Sheti - BookeaterReality

Królestwo obłędu od Kel Kade możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Królestwo obłędu to ciekawa i przyjemna kontynuacja, rozległa i rozbudowana, dająca zdecydowanie zachętę do poznawania dalszych losów Rezkina. Ta cała historia zmierza w naprawdę dobrym kierunku i jestem w stanie przymknąć oko na pewne drobnostki, z którymi było mi nie po drodze.

Cała recenzja na blogu: Kórlestwo obłędu

Ocena: 4/6 czytaj więcej
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć