ebook Królestwo obłędu
4.46 / 5.00 (liczba ocen: 13574)

Królestwo obłędu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 33.29
Audiobook - najniższa cena: 46.44
wciąż za drogo?
38.30 złpremium: 24.71 zł Lub 24.71 zł
33.29 zł Lub 29.96 zł
35.90 zł
41.18 zł Lub 37.06 zł
33.39 zł
35.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Okrutny władca przestępczego półświatka? Oddany przyjaciel i obrońca? Bezlitosny wojownik i litościwy uzdrowiciel? Tak.

Wielki turniej w Skutton może być jedyną okazją na odnalezienie nieuchwytnego Farsona - adwersarza, który jako jedyny żyjący człowiek zna tajemnice pochodzenia i przeznaczenia Rezkina. Droga na turniej będzie jednak obfitowała w niebezpieczeństwa i nagłe zwroty akcji, w których udział wezmą uzdrowicielka, która pragnie być wojowniczką, mag bojowy, który chce być uzdrowicielem, morderca, który marzy o nowym królu i ranna oślica o szlachetnym imieniu.

Dzięki wyjątkowemu poczuciu sprawiedliwości Rezkina, na jaw wyjdą kolejne tajemnice związane z jego rolą Powiernika Mieczy a przeznaczenie popchnie go w zupełnie nieoczekiwanym kierunku.

O e-booku Królestwo obłędu blogerzy napisali: 

Królestwo obłędu to ciekawa i przyjemna kontynuacja, rozległa i rozbudowana, dająca zdecydowanie zachętę do poznawania dalszych losów Rezkina. Ta cała historia zmierza w naprawdę dobrym kierunku i jestem w stanie przymknąć oko na pewne drobnostki, z którymi było mi nie po drodze. - Meg Sheti - BookeaterReality

Królestwo obłędu od Kel Kade możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Królestwo obłędu to ciekawa i przyjemna kontynuacja, rozległa i rozbudowana, dająca zdecydowanie zachętę do poznawania dalszych losów Rezkina. Ta cała historia zmierza w naprawdę dobrym kierunku i jestem w stanie przymknąć oko na pewne drobnostki, z którymi było mi nie po drodze.

Cała recenzja na blogu: Kórlestwo obłędu

Ocena: 4/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć