ebook Wyrok
3.05 / 5.00 (liczba ocen: 26)

Wyrok
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 30.80
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
-12% 30.80 zł Lub 27.72 zł
-27% 30.90 zł
36.47 zł
42.90 zł Lub 38.61 zł
32.90 zł
35.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zbrodnia, polityka, gra wywiadów i wielkie namiętności!

Warszawa lata trzydzieste XX wieku. Marszałek Piłsudski spoczywa na Wawelu, w Niemczech rządzi Adolf Hitler, mimo Wielkiego Głodu, czystek i obozów na Syberii Stany Zjednoczone nawiązują stosunki dyplomatyczne ze Związkiem Radzieckim, a w Hiszpanii trwa Wojna Domowa. 

W Pałacu Saskim, w pomieszczeniach należących do wywiadu Wojska Polskiego major Sokołowski przegląda teczki z materiałami zebranymi na temat Henryka Wcisło alias Henry’ego Haasa, żołnierza odznaczonego w czasie wojny z bolszewikami, dywersanta z III Powstania Śląskiego i współpracownika wywiadu, a przy tym kasiarza, obywatela Stanów Zjednoczonych, który po burzliwej przygodzie za oceanem wrócił do Polski z pokaźną sumą pieniędzy.

Po przyjęciu obywatelstwa amerykańskiego dawny Heniek Wcisło zostaje Henrym Haasem i jest jednocześnie bywalcem salonów i j podejrzanym o udział w gangsterskich porachunkach. Dla części oficerów wywiadu Wcisło alias Haas oraz kapitan Beniowski który go zwerbował, to ludzie, których należy zlikwidować, dla innych to osoby w sam raz do delikatnej misji, na której borykające się z kryzysem państwo polskie może zarobić miliony, albo stracić reputację. 

Bohaterowie kultowego cyklu Śmierć frajerom powracają w nowej rozgrywce! 

Wyrok od Grzegorz Kalinowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć