ebook Miłość za milion dolarów
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 3927)

Miłość za milion dolarów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 23.60
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 16.95 zł Lub 16.95 zł
23.60 zł Lub 21.24 zł
27.00 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
33.90 zł
23.60 zł
23.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Podjęła się prawie niemożliwego zadania przeistoczenia tego faceta w mężczyznę idealnego – tyle że w trakcie tego procesu nie wolno jej ulec jego urokowi.

Elizabeth Banks wychowała się w świecie mężczyzn. Przez całe życie musiała udowadniać, że jest godna przejęcia schedy po swoim ojcu, że jest pod każdym względem idealna.

Nie ustając w walce o aprobatę ojca, stawia samej sobie bardzo wysoką poprzeczkę. Ma wprowadzić na rynek nową linię garniturów – i musi to zrobić lepiej niż ktokolwiek w historii firmy. Ale żeby to osiągnąć, musi zatrudnić odpowiedniego modela – kogoś, kto uosabia wszystko to, co reprezentują sobą najwyższej jakości garnitury: klasę, elegancję, styl i pewność siebie. Kiedy nie udaje jej się znaleźć idealnego mężczyzny, ma tylko jedno wyjście: musi go stworzyć. Gdy spotyka niepokornego Jamesa Rowana, wie, że ma on wszystko to, czego jej potrzeba. Ktoś musi to tylko wyciągnąć na światło dzienne. Za cenę miliona dolarów James zgadza się zostać mężczyzną idealnym, choć do tej pory do tego ideału było mu zdecydowanie daleko.

Czy po tym, jak Lizzy sama stworzy mężczyznę ze swoich marzeń – będzie umiała mu się oprzeć?

O e-booku Miłośc za milion dolarów blogerzy napisali: 

Jeżeli lubicie romanse, w których nie brak zwrotów akcji, zabawnych sytuacji czy też wzruszających momentów, myślę, że powinniście sięgnąć po ten tytuł i go przeczytać. - Natalia Świętonowska - Inthefuturelondon

Miłość za milion dolarów od Katy Evans możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Katy Evans i jej książki są mi już znane, jednak tylko z widzenia i słyszenia. Sama nie miałam jeszcze okazji poznać bliżej jej twórczości, nad czym oczywiście ubolewam. Kiedy jednak w zapowiedziach dojrzałam najnowszy jej tytuł, uznałam, że chyba najwyższa pora bym w końcu sama sprawdziła na sobie, czy pióro autorki przypadnie mi do gustu. Mój wybór padł na Miłość za milion dolarów - czy i między nami zakwitło uczucie?

Elizabeth Banks od małego była wychowywana w męskim świecie. Co więcej, przez cały ten czas musiała udowadniać swojemu ojcu, że jest warta jego uczucia i przejęcia dyrektorskiego krzesła. Kobieta postanawia nie poprzestawać w swoich działaniach i pragnie wprowadzić na rynek modowy nową linię garniturów. Jednak, by osiągnąć sukces – potrzebuje do tego odpowiedniego modela. Los bywa przewrotny i już wkrótce Lizzy natyka się na Jamesa Rowana – niepokornego i nieustraszonego, którego postanawia wynająć. Czy mężczyzna, który nigdy nie miał styczności ze światem Elizabeth będzie w stanie sprostać temu zadaniu? No cóż, przekonajmy się.

Zacznę od głównej bohaterki, czyli właśnie Elizabeth. Postać ta od początku wzbudziła moją sympatię i coś na kształt współczucia - jej życie, choć usłane bogactwem i luksusem, to nie było zbyt szczęśliwe. Ciągłe zabieganie o uwagę i aprobatę ojca nie było radosne i wzbudzało we mnie ciepłych uczuć, a głównie te negatywne. Cieszę się, że Katy Evans postanowiła pójść w tę właśnie stronę, choć wątek dotyczący trudnej relacji między rodzicem a dzieckiem jest już znana z wielu książek. Warto jednak to podkreślać: nie każdy, kto jest bogaty, nosi luksusowe marki i jeździ najlepszymi samochodami, ma też szczęśliwe i wesołe życie. Często jest ono bogate w chłodne relacje i zwyczajnie puste, jeśli chodzi o uczucia.

Drugi bohater, którego myślę, że można również spokojnie nazwać głównym - James, też zyskał moją sympatię. Owszem, momentami autorka robiła z niego typowego samca alfa, który chętnie zaciągnąłby do łóżka każdą piękną kobietę, ale jednocześnie nie zapomniała ona o tym, by nadać tej postaci ludzkie cechy. James ma zdecydowanie niełatwe życie i choć różni się ono od tego, które wiedzie Lizzy, to udaje mu się czerpać z niego jak najwięcej. Nie chcę tutaj za wiele zdradzać, ale musicie wiedzieć jedno – ten bohater to bez wątpienia duży plus tej powieści.

Katy Evans poszła w tej powieści trochę utartym już schematem – jest nieznajomy, ona go poznaje, wynajmuje do swojego projektu, obiecuje sobie solennie, że się nie zakocha i na to samo liczy z jego strony, jednak zachowanie obojga mówi zupełnie co innego. Znamy to już doskonale, ale o dziwo - naprawdę, sama jestem w szoku – przy lekturze tej pozycji mi to nie przeszkadzało. Dosłownie raz miałam w głowie myśl, że znam już taką sytuację z innej książki, ale poza tym przestałam zwracać na to uwagę. Po prostu dałam się porwać autorce i wyszło mi to zdecydowanie na dobre.

Miłość za milion dolarów pokazuje, jak wiele jest w stanie zrobić dziecko, które oczekuje jakiejkolwiek aprobaty ze strony swojego rodzica oraz jak wiele może znieść ktoś, by zapewnić swojej rodzinie godne i szczęśliwe życie. Te dwie perspektywy zderzają się tutaj ze sobą, tworząc spójną całość, gdzie żadna ze stron nie przeważa. Myślę, że jest to coś, co spodoba się wielu czytelnikom i dlatego też o tym wspominam.

Jeżeli lubicie romanse, w których nie brak zwrotów akcji, zabawnych sytuacji czy też wzruszających momentów, myślę, że powinniście sięgnąć po ten tytuł i go przeczytać.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć