ebook Sztuka zabijania - audiobook
3.59 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 33)

Sztuka zabijania - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.65
Audiobook - polecana oferta: 21.10
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 12.50 zł Lub 12.50 zł
21.10 zł Lub 18.99 zł
24.99 zł
24.99 zł
-8% 19.44 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Przyjaciele z podwórka w warszawskiej Radości wierzyli, że przejdą przez życie ramię w ramię. I chociaż koleje losu ich rozdzieliły, przyjaźń sprawia, że kiedy jednemu z nich grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, chłopaki z Radości ponownie jednoczą siły.

Zbyszek podejmuje się ochrony córki miliardera. Nie podejrzewa jednak, że lukratywne zlecenie zmieni się w rozgrywkę z bezwzględnym zawodowym zabójcą. Zwłaszcza, że uczucia, jakie wzbudza w nim Ola, burzy chłodny profesjonalizm, bez którego może nie zdołać powstrzymać przeciwnika.

Simon z zabijania uczynił sztukę. W tym co robi, nie ma sobie równych. Zleceniodawcy cenią jego skuteczność i zaangażowanie. Nikt, włącznie z nim samym, nie przypuszcza, że nowe i pozornie proste zlecenie stanie się tak wielkim wyzwaniem.

Chłopaki z Radości stają do pojedynku z Simonem. Pojedynku, w którym stawką jest nie tylko życie Oli.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Artura Ziajkiewicza.

Sztuka zabijania - audiobook od Małgorzata Lisińska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć