ebook Gwiazdka na Zielonej 13
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Gwiazdka na Zielonej 13
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
21.90 zł
-20% 23.20 zł Lub 20.88 zł
23.44 zł
29.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

To bardzo życiowa historia. Pod kloszem świąt rozgrywają się ludzkie radości i dramaty. Agata nie tylko rozśmiesza, ale również przywołuje zadumę. Lubię czytać takie książki. Serdecznie polecam! - Anna Kasiuk

„Gwiazdka na Zielonej 13” rozśmiesza do łez i również do łez wzrusza. To książka, która nie pozwala przejść obojętnie obok poruszonych w niej problemów i zostawia w duszy trwały ślad. Serdecznie polecam. - Hanna A. Greń

Na Zielonej 13 znowu wrze!

Radeo odkrywa, że może być ojcem małego Franka, więc swoim zwyczajem, postanawia nieco namieszać w rodzinie Zasadów. Elwira z Krzysztofem są o krok od rozwodu, a Roman niespodziewanie zapada na ciężką chorobę.

Za to Mariolce układa się fantastycznie do momentu, kiedy w jej mieszkaniu pęka rura z wodą, zalewając przy okazji Atelier u Józka. Na domiar złego w kamienicy na Zielonej zjawia się kuzynka Mariolki, którą okazuje się jedna z największych gwiazd serialowych w kraju.

A to wszystko tuż przed samym Bożym Narodzeniem!

Czy Mariolce uda się okiełznać kuzynkę i własne życie?

Czy małżeństwo Elwiry i Krzyśka przetrwa?

I jakie niespodzianki szykuje mieszkańcom Zielonej Justyna?

Gwiazdka na Zielonej 13 od Agata Bizuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć