ebook Zaraza - audiobook
3.97 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1893)

Zaraza - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 19.24
Audiobook - najniższa cena: 26.00
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 20.00 zł Lub 20.00 zł
-27% 26.00 zł Lub 23.40 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
33.90 zł
39.99 zł
31.10 zł
35.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarta część bestsellerowego cyklu kryminalnego Przemysława Piotrowskiego. Nad Igorem Brudnym coraz bardziej gęstnieją ciemne chmury. Sfrustrowany własną bezradnością komisarz zastanawia się, czy zło, które znał tak dobrze, znów wzięło we władanie Zieloną Górę. Któregoś dnia w jego domu niespodziewanie pojawia się ktoś, kto desperacko potrzebuje pomocy. Czy pokiereszowany glina znajdzie w sobie siłę, by rozwiązać jeszcze jedną sprawę?

Po tym, jak cudem uszedł z życiem z zasadzki psychopatycznego mordercy, Igor Brudny powoli i z trudem dochodzi do siebie. Świat, w którym się obudził, nie jest już jednak taki sam. Komisarz musi trzymać się z dala od Warszawy, a zielonogórski zespół inspektora Romualda Czarneckiego już nie istnieje. Ale przynajmniej dawna partnerka Brudnego, Julia Zawadzka, wciąż jest przy nim.

Sama Zawadzka, po przeniesieniu do komendy w Zielonej Górze, również mierzy się z nowymi wyzwaniami. Prowadzone przez nią śledztwo utknęło w martwym punkcie, a w dodatku w pobliskim lesie znaleziono zwłoki kolejnej zamordowanej kobiety. Wyniki sekcji są jasne: w ciele ofiary nie została prawie żadna kropla krwi. Do tego jeszcze dochodzi ofiara wypadku samochodowego, o której Zawadzka wolałaby zapomnieć…

Wszystko wskazuje na to, że nad Zieloną Górą znów zawisło mroczne fatum…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Żołądkiewicza.

Zaraza - audiobook od Przemysław Piotrowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć