ebook Krwawnik, mniszek, ułudka - audiobook
3.59 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 17)

Krwawnik, mniszek, ułudka - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 21.59
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
23.99 zł Lub 21.59 zł
29.99 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
19.49 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wiersze ze znakomicie przyjętych tomów „Ciemnia” i „Tkanka” wzbogacone o niepublikowanie dotąd utwory Natalii de Barbaro – współczesnej poetki, cenionej psycholożki społecznej, autorki bestsellerowego poradnika „Czuła przewodniczka”. „Krwawnik, mniszek, ułudka” (audiobook w formacie mp3) to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej i pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”.

Poezja kameralnego, ale zarazem odważnego mówienia. Opowiadania sobie historii cudzego i własnego istnienia.

„Krwawnik, mniszek, ułudka” to zbiór, na który składają się wznowienia dwóch tomów poetyckich – wydanej w 2010 roku „Ciemni” i „Tkanki” z 2017 roku – oraz niepublikowane dotąd wiersze.
Te pierwsze pokazują, jak autorka poszukiwała właściwych sobie środków wyrazu, krążąc wokół tematów, w których to, co drobne, materialne odbija się w tym, co metafizyczne.
Te drugie, nowe utwory poetyckie, potwierdzają, że kierunek, w jakim zmierza poezja de Barbaro, nie zmienił się, choć dojrzał, wyostrzył się, już nie pyta o pozwolenie, tylko jasno i precyzyjnie opowiada o światach, na które poetka chce, byśmy zwrócili uwagę. Upomina się o nią dla tego, co wciąż jeszcze nieutracone, czyli warte naszego starania.

O Autorce:
Natalia de Barbaro – psycholożka i autorka warsztatów dedykowanych kobietom „Własny Pokój”.
Natalia de Barbaro jest także felietonistką „Wysokich Obcasów” i „Charakterów”.
Laureatka Nagrody „Zeszytów Literackich” im. Konstantego A. Jeleńskiego za debiut. Wydała dwa tomiki wierszy: „Ciemnia” (Zeszyty Literackie, 2010) i „Tkanka” (Wydawnictwo Literackie, 2017). Wiersze de Barbaro były tłumaczone na sześć języków.
W 2020 roku napisała przełomową dla wielu kobiet, bestsellerową książkę „Czuła Przewodniczka. Kobieca droga do siebie”.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji autorki, Natalii de Barbaro.

Krwawnik, mniszek, ułudka - audiobook od Natalia de Barbaro możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć