ebook Solista, czyli on, ona i jego żona
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 273)

Solista, czyli on, ona i jego żona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.00
Audiobook - najniższa cena: 32.80
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
18.00 zł
26.90 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
28.80 zł
29.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

To tylko skok w bok

Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na młodych kochankach kończąc.

Wszystko z czarującym uśmiechem na ustach.
Zmiana następuje, gdy zaczyna flirt z kobietą przypadkowo poznaną w nocnym klubie. Nie wiedzą o sobie nic. Znają tylko swoje ciała i swoje imiona. Dokąd zaprowadzi ich żądza? Romans ubarwi życie Winiego czy zmieni je w koszmar?
Autor bestsellerowego Pokolenia Ikea pokazuje, jak potrafią zdradzać mężczyźni w mieście pełnym czarnego humoru, seksu i przemocy.

Piotr C. – jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Autor pięciu powieści, sprzedanych w łącznym nakładzie blisko pół miliona egzemplarzy. Sławę przyniosła mu debiutancka powieść Pokolenie Ikea. Nominowany dwukrotnie w konkursie Bestsellery Empiku: za Brud w 2016 oraz za Gwiazdora w 2020 roku. Nigdy nie ujawnił swojej tożsamości.

Solista, czyli on, ona i jego żona od Piotr C. możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kiedy nie wiesz, o co zapytać dziecko, bo nie macie żadnych tematów wspólnych, pytasz, jak było w szkole. Męża pytasz, jak było w pracy. Proste.
Kobiety zawsze wiele łączy z matką, a najczęściej przeciwne opinie. Chyba że chodzi o męża, to wtedy opinie są takie same.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć