ebook Kusicielka
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 185)

Kusicielka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.45
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
-5% 16.45 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.90 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
22.43 zł
22.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej… „Kusielka” spodoba się wszystkim wielbicielkom powieści z motywem sportowym oraz tym, które uwielbiają pełną skrajnych emocji relację między bohaterami. Przed nami pierwszy tom cyklu „Ventura Devils” Emilii Szelest.

Kiedy pokusa jest silniejsza od zasad, gra toczy się o wszystko…

Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. Ma talent, motywację i charakter, który pozwala mu skupić się wyłącznie na karierze sportowej. Sądzi, że od wyznaczonego celu nie odwiedzie go nikt na świecie.

Wtedy właśnie poznaje Alison. Piękną dziewczynę, z którą momentalnie łączy go elektryzująca więź. Problem w tym, że zdążył się nią zafascynować, zanim dowiedział się, kim jest. Teraz musi za wszelką cenę trzyma się od niej z daleka. Alison Hayes okazuje się bowiem córką właściciela drużyny, do tego to właśnie ona przewodzi grupie dziewczyn nazywanych przez hokeistów Kusicielkami. Ich głównym zadaniem jest trzymanie zawodników z dala od kłopotów, alkoholu i narkotyków. Związki między Kusicielkami a zawodnikami są wzbronione, a romanse między nimi – karane wyrzuceniem z drużyny.

Michael za nic nie chce zostać odsunięty od gry. Tylko czy da sobie radę z Alison, która przecież zawsze zdobywa to, czego pragnie? Czy oprze się takiej pokusie? A może zatonie w tej pełnej sprzeczność relacji, w której niechęć miesza się z pożądaniem?

O e-booku Kusicielka blogerzy napisali: 

Całość została napisana lekkim i przyjemnym językiem, dlatego czytało mi się szybko. Wykreowane postacie są różnorodne, pokazują swoje mocne i słabe strony jak to w życiu bywa. Sport, rywalizacja, kobiety oraz dziwne zasady panujące w drużynie pozwolą miło spędzić wam czas z książką. Przygotujcie się na niezłą zabawę oraz sporą dawkę rywalizacji. - Grażyna Wróbel - Czytaninka

Kusicielka od Emilia Szelest możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale z całą pewnością nie ostatnie. Lubię sięgać po książki o tematyce sportowej oraz rywalizacji. Czy zatem autorce udało się mnie zadowolić?

Michael Banks jest nowym zawodnikiem drużyny hokejowej. Jest przystojny, utalentowany i zazwyczaj trzymający się swoich zasad. Wie czego chce i do tego celu dąży. Dopóki nie spotyka na swojej drodze Alison, przewodzącej grupie Kusicielek, które mają na celu pilnować, aby hokeiści nie używali żadnych używek w sezonie. Alison zna swoją wartość i potrafi nieźle namieszać. Tych dwoje będzie się i nienawidziło i pożądało. Które z tych uczuć zatem wygra?

Jak już wspominałam lubię książki, w których poruszany jest temat wszelkich sportów. Tutaj mamy hokej i pod tym względem myślę, że autorce udało się oddać klimat tego sportu. Czuć rywalizację, hart zawodników oraz chęć wygrywania. Natomiast jeśli chodzi o formację Kusicielek to mam mieszane uczucia. Niby to formacja dziewczyn, które mają pomagać i dbać o zawodników, a mimo to, same często prowokują ich do popełniania błędów, a chyba nie na tym miało to polegać?
W ogóle nie podoba mi się pomysł, który wyklucza, aby zawodnicy mogli się zakochiwać i tworzyć związek z partnerką podczas trwania sezonu, kompletnie to bez sensu, gdyż jak wiadomo nie od dziś, każdy facet ma swoje potrzeby, które potrzebują znaleźć swojego ujścia.

Przekomarzanie się Michaela i Alison było momentami dziecinne, ale nawet słodkie. Wiadomo, że kto się czubi ten się lubi. Bywały momenty, iż miałam ochotę stanąć tuż przed nimi i mocno zatrząsnąć ich ramionami. Niemniej pożądanie między nimi było wyczuwalne na kilometr i tylko głupiec by tego nie zauważył. Polubiłam tę dwójkę, choć momentami mnie irytowali swoim zachowaniem. Michael to spokojny i opanowany chłopak o wielkim sercu, natomiast Alison to zadziorna dziewczyna, która czasem zapomina o uczuciach innych. Reszta chłopaków z drużyny oraz Kusicielek to różnorodne charaktery z którymi nie było czasu się nudzić.

Zawsze mówiłam, że nie popełniam dwa razy tego samego błędu, ale to gówno prawda. Michael Banks mnie zauroczył. Pragnęłam go od chwili, gdy nasze spojrzenia po raz pierwszy spotkały się przy basenie. Mogłam oszukiwać wszystkich, ale nie samą siebie. Byłam jedyną osobą, przed którą nie mogłam uciec.

Całość została napisana lekkim i przyjemnym językiem, dlatego czytało mi się szybko. Wykreowane postacie są różnorodne, pokazują swoje mocne i słabe strony jak to w życiu bywa. Sport, rywalizacja, kobiety oraz dziwne zasady panujące w drużynie pozwolą miło spędzić wam czas z książką. Przygotujcie się na niezłą zabawę oraz sporą dawkę rywalizacji.

Chociaż w pełni nie jestem usatysfakcjonowana tą pozycją, to chętnie sięgnę po kolejny tom, by znów móc spotkać się z drużyną i Kusicielkami.

Kusicielka to historia dla czytelników, którzy lubią sport, zaciętą rywalizację oraz miłosne uniesienia. Można całkiem miło spędzić czas z tą książką, więc jeśli macie ochotę, przeczytajcie.

Ocena: 4/6
©Czytaninka
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Intrygująca relacja pomiędzy dwojgiem ludzi, których ciągnie do siebie, ale sytuacja nie pozwala im się spotykać. Bardzo wciągająca opowieść, którą przyjemnie się czyta. Idealna dla tych, którzy lubią czytać o relacjach, przez które aż iskrzy powietrze wokół.

Warto zerknąć