ebook Prochy świętych. Afganistan czas wojny - audiobook
3.59 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 323)

Prochy świętych. Afganistan czas wojny - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Audiobook - najniższa cena: 26.80
wciąż za drogo?
26.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
26.80 zł Lub 24.12 zł
26.90 zł
31.42 zł Lub 28.28 zł
31.41 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prochy świętych to pasjonująca historia pełnej niebezpieczeństw podróży przez Afganistan, jaką w czasie wojny odbył Radek Sikorski, wtedy uchodźca polityczny z Polski, korespondent wojenny, a dzisiaj jeden z najlepiej znanych polityków, który jako minister obrony narodowej wolnej Polski uzasadniał konieczność wysłania naszych żołnierzy do Afganistanu.

Autor z reporterską pasją, w sposób niezwykle barwny i żywy relacjonuje trwającą sto dwa dni wędrówkę przez ogarnięty wojną kraj.

Z kałasznikowem w ręku, w towarzystwie i pod opieką mudżahedinów, reporter był świadkiem nalotów, bombardowań i walk. Polscy żołnierze jadą do tych samych miejsc, w których autor przemykał się przez linię frontu pomiędzy sowieckimi oddziałami.

Książka nie ogranicza się wyłącznie do wojennej opowieści, lecz także w fascynujący sposób wprowadza nas w afgańską kulturę, religię i historię oraz w tajniki islamu.

Obecne wydanie, z nowym wstępem i epilogiem, napisanymi już z perspektywy ministra obrony, czyni tę książkę szczególnie aktualną.

Ponad pięćdziesiąt zdjęć w tekście i na kolorowej wkładce wspaniale oddaje atmosferę pełnych grozy wojennych dni.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Alberta Osika.

Prochy świętych. Afganistan czas wojny - audiobook od Radosław Sikorski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć