ebook Szwedzki kryminał - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 71)

Szwedzki kryminał - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
21.90 zł
24.74 zł Lub 22.27 zł
32.99 zł Lub 29.69 zł
27.12 zł
29.69 zł
Inne proponowane

Trzeci tom serii „Tomasz Winkler” znakomitego tandemu pisarskiego. Szwedzki kryminał nie tylko z nazwy! Z zakładu karnego w Wołowie wychodzi Rabek – drobny przestępca, któremu wrocławski detektyw dawno temu zapewnił kilka przykrych lat odsiadki. Z przypadkowego spotkania tych dwóch facetów nie może wyniknąć nic dobrego…„Tomasz Winkler niczym Saul Goodman bierze się za sprawy beznadziejne i zazwyczaj dobrze na tym wychodzi. Chyba że akurat trafia na listę do zlikwidowania, wtedy sprawy się komplikują, ale czy na tyle, by zrezygnować ze swojej działalności?” – Adam Szaja, smakksiazki.pl

Są trupy, są podejrzani, jest ramię sprawiedliwości i „ponury atmosfer”. Tylko pora roku nie sprzyja…

Dla Rabka, drobnego przestępcy, więzienie było piekłem, a teraz sekret, który tam poznał, zaważy również na życiu Tomka Winklera i jego najbliższych.

Zaczyna się wyścig z tajemniczym Psychozą, człowiekiem-zagadką, w którego tożsamości kryje się prawda o zbrodniach sprzed dwudziestu lat.
Kim jest domniemany morderca i co tak naprawdę wydarzyło się w szeregach dolnośląskiej sekty?
Odpowiedzi ciągle się wymykają, a pętla zaciska. By zatrzymać Winklera, zło nie cofnie się przed niczym…

Rekomendacje audiobooka Szwedzki kryminał:

„«Szwedzki kryminał» Beaty i Eugeniusza Dębskich nie jest nim tylko z nazwy. Tu także, tak jak w literaturze gatunku z północy Europy, autorzy nie szukają jedynie odpowiedzi na pytanie: «kto zabił?», ale również chcą wiedzieć, «dlaczego to zrobił». Mroczna atmosfera, wyraziści bohaterowie, silnie zarysowane tło społeczne i wentyl bezpieczeństwa w postaci poczucia humoru – to przepis na literacki sukces” – Marta Matyszczak, KawiarenkaKryminalna.pl

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Żołądkowicza.

Szwedzki kryminał - audiobook od Beata Dębska, Eugeniusz Dębski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć