ebook Jak oddech
4.75 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Jak oddech
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.55
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-35% 19.14 złpremium: 11.48 zł Lub 11.48 zł
17.55 zł Lub 15.80 zł
23.90 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
31.90 zł
-39% 19.14 zł
25.76 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Jak oddech Agaty Czykierdy-Grabowskiej, wyczekiwana kontynuacja bestsellerowej powieści Jak powietrze, to historia o gorącym uczuciu, które rodzi się w najmniej przewidzianym dla wszystkich momencie. 

Hania, młoda i ambitna studentka architektury krajobrazu, pracuje w urokliwej, warszawskiej kawiarni. Tego dnia, gdy zaczyna zmianę, nie spodziewa się, że nadchodzące godziny całkowicie odmienią jej życie. W końcu mała, senna kawiarenka to ostatnie miejsce, w którym ktokolwiek spodziewałby się napadu…

Leo czuje, że sięgnął już dna. Postawiony pod ścianą przez los i własne fatalne w skutkach decyzje jest gotowy zrobić wszystko, by zdobyć potrzebne mu pieniądze. W przypływie desperacji postanawia napaść na pobliską kawiarnię i dokonać rabunku. Łupy pozwalają mu na chwilę odbić się od dna. Tylko jak poradzić sobie z gorzkim poczuciem winy, które pojawia się, kiedy tylko przypomni sobie przerażone oczy kelnerki z tamtej kawiarni? Leo czuje, że musi ją odnaleźć.

O e-booku Jak oddech blogerzy napisali: 

Agata Czykierda-Grabowska wykreowała niesamowicie wyraziste postaci, niebanalną fabułę, a wszystko otoczone jest warszawskim klimatem. Zarówno tym biedniejszym, jak i bogatszym. Serdecznie Wam polecam Jak oddech, bo nie będziecie się nudzić nawet chwili. Dostrzeżecie w niej wyjątkową, aczkolwiek nie świąteczną historię. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Jak oddech od Agata Czykierda-Grabowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kilka lat temu czytałam książkę Jak powietrze i naprawdę podobała mi się. Aktualnie jestem po lekturze Jak oddech.

Hania, młoda i ambitna studentka architektury krajobrazu, pracuje w urokliwej warszawskiej kawiarni. Tego dnia, gdy zaczyna zmianę, nie spodziewa się, że nadchodzące godziny całkowicie odmienią jej życie. W końcu mała, senna kawiarenka to ostatnie miejsce, w którym ktokolwiek spodziewałby się napadu…

Leo czuje, że sięgnął już dna. Postawiony pod ścianą przez los i własne fatalne w skutkach decyzje jest gotowy zrobić wszystko, by zdobyć potrzebne mu pieniądze. Zdesperowany postanawia napaść na pobliską kawiarnię i dokonać rabunku. Łupy pozwalają mu na chwilę odbić się od dna. Tylko jak poradzić sobie z gorzkim poczuciem winy, które pojawia się, kiedy tylko przypomni sobie przerażone oczy kelnerki z tamtej kawiarni? Leo czuje, że musi ją odnaleźć.

Od czasu do czasu lubię sięgnąć po książki new adult. Mamy dwójkę bohaterów, z problemami, marzeniami, tragiczną i bolesną przeszłością, którzy żyją obok nas. Wiedzą, co to ból, utrata bliskiej osoby, radzenie sobie z demonami przeszłości, ale również z teraźniejszością. Pani Agata wykreowała niesamowicie wyraziste postaci, niebanalną fabułę, a wszystko otoczone jest warszawskim klimatem. Zarówno tym biedniejszym, jak i bogatszym.

Powieść czyta się z zaciekawieniem. Autorka poruszyła trudne tematy jak choroba, utrata bliskiej osoby, strach i w końcu miłość.

Serdecznie Wam polecam Jak oddech, bo nie będziecie się nudzić nawet chwili. Dostrzeżecie w niej wyjątkową, aczkolwiek nie świąteczną historię.

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć