ebook Piotruś Pan - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Piotruś Pan - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 16.18
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
19.99 zł
19.99 zł
16.18 zł
19.99 zł
Inne proponowane

Powieść angielskiego pisarza James’a Matthew Barrie Piotruś Pan należy do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Od pokoleń mali czytelnicy na całym świecie, wsłuchani w opowieść o Piotrusiu Panu i o jego ślicznej towarzyszce Srebrnodzwonce, dają się przenieść do tajemniczej krainy baśni, przygód i waliki o dobro. Piotruś Pan jest lekturą dla klasy IV szkoły podstawowej.

W kongenialnej aranżacji Łukasza Lewandowskiego i inscenizacji audio wykonanej przez Teatr Polskiego Radia w Warszawie, przy udziale najwybitniejszych polskich aktorów, powieść Barrie zachwyci dziecięcych wielbicieli wielkiej literatury. Jest to słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, różnorodny podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki – wszystko składa się na unikalny charakter tej pięknej inscenizacji audialnej.

Obsada aktorska:

Narrator: Elżbieta Kijowska Piotruś Pan: Waldemar Barwiński Jan Napoleon/Bezząbek/Srebrnodzwonka: Marta Dobecka Wanda Aniela: Dominika Kluźniak Michaś: Kacper Cybiński Pan Darling: Andrzej Mastalerz Pani Darling: Joanna Jeżewska Rozetka: Elżbieta Kijowska Kapitan Hak: Andrzej Blumenfeld Krokodyl/Silny: Grzegorz Kwiecień Schlebiacz/Kędziorek: Leszek Zduń Lekkoduch/Bliźniak 1: Michał Podsiadło

Dziobek: Milena Suszyńska Bliźniak 2: Bartosz Martyna Lilia: Joanna Kwiatkowska-Zduń Wścibak: Mateusz Rusin

PIOSENKA FINAŁOWA:

Dominika Kluźniak

Piotruś Pan - audiobook od James Matthew Barrie możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć