ebook Królowa śniegu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Królowa śniegu - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 14.99
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
14.99 zł
19.99 zł
19.99 zł
Inne proponowane

Baśń Hansa Christiana Andersena Królowa Śniegu należy do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Opowieść o Kaju porwanym do krainy lodu i jego ratunku jest uważana za jedną z najgłębszych tekstów Jest lekturą w klasie III szkoły podstawowej.

W kongenialnej aranżacji Łukasza Lewandowskiego i inscenizacji audio wykonanej przez Teatr Polskiego Radia w Warszawie, przy udziale najwybitniejszych polskich aktorów, baśń Hansa Christiana Andersena zachwyci małych i dużych wielbicieli wielkiej literatury. Jest to słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, różnorodny podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki – wszystko składa się na unikalny i niezwykle atrakcyjny charakter tej pięknej inscenizacji audialnej.

Obsada aktorska:

Narrator: Mariusz Benoit Królowa Śniegu: Elżbieta Kijowska Gerda: Dominika Kluźniak Kaj: Waldemar Barwiński Zły czarodziej: Jan Matyjaszkiewicz Staruszka/Wróżka: Barbara Zieliń Szara wrona/Babcia: Joanna Jeżewska Laponka/Księżniczka: Magdalena Mickiewicz Ren: Jacek Beler Kruk: Grzegorz Kwiecień Eskimoska: Monika Węgiel Stara rozbójnica: Wiktoria Gorodeckaja Córka rozbójnicy/Róża II: Milena Suszyńska Śpiewają:

Dominika Kluźniak, Waldemar Barwiński

Królowa śniegu - audiobook od Hans Christian Andersen możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć