ebook Czy to prawda, Ester?
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 24)

Czy to prawda, Ester?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.95
wciąż za drogo?
25.11 złpremium: 16.20 zł Lub 16.20 zł
22.95 zł Lub 20.66 zł
27.00 zł
27.00 zł
22.94 zł
23.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W szkole Signe i Ester uczniowie zbierają pieniądze na rzecz dzieci-uchodźców. Organizują pchli targ, ale Ester namawia przyjaciółkę do zdobycia funduszy w inny sposób. Tylko czy Signe odważy się zapukać do drzwi obcych ludzi? Albo zaśpiewać solo? I czy to ma coś wspólnego z żebraniem? Okazuje się, że zbieranie pieniędzy to nie taka łatwa sprawa, a w dobrej wierze można czasem podjąć złe decyzje. Akcja książki nabiera tempa, gdy Signe za namową Ester postanawia przeznaczyć na sprzedaż rzeźbę, która należy do taty, nic mu nie mówiąc…

Ta historia mogłaby wydarzyć się w każdej szkole, także Twojej. A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak Signe i Ester się poznały, zajrzyj do książki „Jedyna taka Ester”.

Duże litery, krótkie teksty i świetne ilustracje – wspaniała na początek przygody z czytaniem.

Książkę polecają:

Książki, Świerszczyk, Kosmos dla dziewczynek, Qlturka.pl

Wydanie książki jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa, który powstał między innymi po to, żeby Europejczycy mogli poznawać pisarzy z innych krajów Unii Europejskiej i ich literaturę oraz kulturę.

Czy to prawda, Ester? od Anton Bergman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć